Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
korporacja yt 1000 subskrypcji - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: korporacja yt 1000 subskrypcji (/Temat-korporacja-yt-1000-subskrypcji-108672)



korporacja yt 1000 subskrypcji - m4t0sh - 16-02-2015 00:18

dawno temu widziałem na tym forum post kogoś kto szukał alternatywy dla adsense pamiętam że admin podał nazwę jakiejś korporacji która przyznaje partnera od 1000 subów jednak było to tak dawno że nie mogę znaleźć tego tematu
może ktoś się orientuje co to za korporacja?


RE: korporacja yt 1000 subskrypcji - uzyszkodnik - 16-02-2015 15:21

daj sobie spokój z adsense na yt, szkoda czasu


RE: korporacja yt 1000 subskrypcji - m4t0sh - 19-02-2015 13:46

dzięki jesteś taki pomocny...


RE: korporacja yt 1000 subskrypcji - nokira - 19-02-2015 14:33

Jest bardzo wiele serwisów. Osobiście uważam że addmefast jest fajnym rozwiązaniem do nabijania lików pod filmami. Jezeli chodzi o suby czy o wyświetlenia to musisz poszukać czegoś innego. Serwisów tego typu jest wiele. Ostatnio na forum ojawił się YTmonster. sam go jeszcze nie próbowałem ale może być ciekawy. Chociaż on akurat służy tylko do nabijania wyświetleń.


RE: korporacja yt 1000 subskrypcji - m4t0sh - 23-02-2015 16:26

(19-02-2015 14:33)nokira napisał(a):  Jest bardzo wiele serwisów. Osobiście uważam że addmefast jest fajnym rozwiązaniem do nabijania lików pod filmami. Jezeli chodzi o suby czy o wyświetlenia to musisz poszukać czegoś innego. Serwisów tego typu jest wiele. Ostatnio na forum ojawił się YTmonster. sam go jeszcze nie próbowałem ale może być ciekawy. Chociaż on akurat służy tylko do nabijania wyświetleń.

przeczytaj jeszcze raz mojego posta...


korporacja yt 1000 subskrypcji - Artinesse - 01-03-2018 21:53

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.