Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Blokada dodawania postów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Blokada dodawania postów (/Temat-Blokada-dodawania-postow-108643)

Strony: 1 2


Blokada dodawania postów - golleador - 15-02-2015 17:14

Witam.

Gdy pierwszy raz zacząłem spamować na grupach mogłem zaspamić 300 grup dziennie ale i tak nie dostałem bana, dziś to przeszłość, co około 50 grup dostaje blokadę publikowania postów co wcześniej mi się nie zdarzało

Co powinienem zrobić bym nie dostawał tych blokad? Kupno VPN? Proxy?


RE: Blokada dodawania postów - TeYroXOfficial - 15-02-2015 17:17

Zmieniaj co kilkadziesiąt postów tekst wraz z linkiem, powinno pomóc tak mi sie wydaje


RE: Blokada dodawania postów - golleador - 15-02-2015 17:24

Co 10 grup zmieniam link z maskowaniem


RE: Blokada dodawania postów - Voldir - 15-02-2015 17:25

To nic nie da. Wczoraj Moje świeże 2 dniowe konto dostało bana za dodanie 1 postu w grupie. To jest loteria. Wiele się zmieniło od pewnego czasu.


RE: Blokada dodawania postów - golleador - 15-02-2015 17:27

Loteria to na pewno nie jest, jeśli kiedyś swobodnie mogłem spamować setki grup dziennie, a teraz padają hurtem.


RE: Blokada dodawania postów - Voldir - 15-02-2015 17:53

"Kiedyś" odgrywa tutaj wielką rolę facepalm
Czytaj ze zrozumieniem to co napisałem. Pytałeś to Ci udzieliłem odpowiedzi.


RE: Blokada dodawania postów - Duxone00 - 15-02-2015 18:14

zawsze możesz to zrobić w ten sposób robisz nową grupę nikogo nie zapraszasz prócz jednego fejk konta swojego wrzucasz post do tej grupy i udostępniasz do innych grup, albo spamujesz inne grupy ale z linkiem do postu w swojej grupie, przetestuj może pomoże


RE: Blokada dodawania postów - aero2 - 15-02-2015 18:28

Udostępniaj post z osi czasu na grupy a poczujesz różnicę.


RE: Blokada dodawania postów - golleador - 15-02-2015 19:51

(15-02-2015 17:53)Voldir napisał(a):  "Kiedyś" odgrywa tutaj wielką rolę facepalm
Czytaj ze zrozumieniem to co napisałem. Pytałeś to Ci udzieliłem odpowiedzi.

udzieliłeś odpowiedzi, które nic nie wniosło do mojego pytania.


RE: Blokada dodawania postów - rekki - 15-02-2015 20:59

(15-02-2015 19:51)golleador napisał(a):  
(15-02-2015 17:53)Voldir napisał(a):  "Kiedyś" odgrywa tutaj wielką rolę facepalm
Czytaj ze zrozumieniem to co napisałem. Pytałeś to Ci udzieliłem odpowiedzi.

udzieliłeś odpowiedzi, które nic nie wniosło do mojego pytania.

A moim zdaniem wnosi. Jeszcze niedawno na fejsie można było robić prawie wszystko, teraz porobili takie ograniczenia, że mało kto wie, jak to wszystko działa. Żeby nie robić offtopu, to spróbuj właśnie udostępniać z tablicy lub z jakiejś grupy, powinno pomóc Wink