Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Netcashrevenue vs Perinstallbucks - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Sieci CPA (/Forum-Sieci-CPA-363)
+---- Dział: Pay Per Install (/Forum-Pay-Per-Install-391)
+---- Wątek: Netcashrevenue vs Perinstallbucks (/Temat-Netcashrevenue-vs-Perinstallbucks-108635)

Strony: 1 2 3


Netcashrevenue vs Perinstallbucks - radzix - 15-02-2015 15:59

Witam, ostatnio na forum zaczęła reklamować się nowa sieć PPI a mianowicie netcashrevenue czytałem wiele opinii z tego i innych forach że PIB ma stałe stawki więc jest lepsze więc postanowiłem to sprawdzić. Ruch na moim blogu nie jest jakiś ogromy ale podpiąłem oba linki do postów (PIB i NCR) oczywiście w NCR stawki są o wiele niższe bo 040$-0.80$ za US ale ratio nadrabia to że stawka jest niska.

Linki podpiąłem w ten sposób:
[Obrazek: 7eq7eV7.png]

Pod mirror 1 link z NCR więc ruch był o wiele większy niż na PIB.
Aby mieć statystykę kliknięć na link z PIB wszystkie linki skróciłem na bit.ly
Testowałem w ten sposób tylko przez 2dni bo niestety mój blog został usunięty.

Statystyki bit.ly:
[Obrazek: Py49QXR.png\]

I zarobki na PIB przez te 2 dni:
[Obrazek: OMay1w0.png\]

A teraz zarobki z tych 2 dni z NCR który przypominam był podpięty pod mirror 1 więc więcej osób kliknęło w niego.
[Obrazek: rOVLqdY.png\]

Jak widać jest wielka różnica wejściach kliknięciach ale według mnie NCR jest o wiele bardziej opłacalny dzięki ratio które utrzymuję się na poziomie 1:5-1:8 ale wybór należy do was Smile

Wrzucam też screena z wypłatą z przed testów PIB vs NRC
[Obrazek: cPngFwE.png\]


Jeśli zdecydujecie się na spróbowanie waszych sił w NRC to zapraszam do rejestracji z refka


REF LINK NRC Smile

CZYSTY Undecided facepalm 4


RE: Netcashrevenue vs Perinstallbucks - aero2 - 16-02-2015 18:54

Ładnie kosisz, wiadomo że NCR jest lepsze od PIB.Smile


RE: Netcashrevenue vs Perinstallbucks - radzix - 16-02-2015 21:02

Czy ładnie to nie wiem bo max 5$ dniówki było a co do tego czy NCR jest lepsze nie wiele osób o tym wie bo widzą że PIB daje całe 1,3$ a NCR tylko 0.70$ ale nie biorą pod uwagę ratio Big Grin


RE: Netcashrevenue vs Perinstallbucks - entreri1pl - 16-02-2015 23:13

Ciekawa konfrontacja aczkolwiek bym się nią tutaj nie sugerował. Jak sam zauważyłeś że pod mirror1 był podpięty NCR więc wiadomo że większe "branie" miał pliczek właśnie z NCR. Aby zrobić te wyniki bardziej realnymi pasowało by zrobić podmianę linków (np. jeden tydzien jedna wersja - drugi tydzień zamiana)
Ja osobiście w PIB osiągałem konwersje nawet rzędu 40% (teraz mi to poważnie spadło ;/ )
Chociaż ostatnio bardzo się opuściłem w pracy, myślałem o przetestowaniu NCR - zobaczę jak będzie bo wiadomo każdy poleca ten serwis gdzie sam zarabia Big Grin


RE: Netcashrevenue vs Perinstallbucks - full2000 - 17-02-2015 01:31

2 dni to bardzo mało na porównanie poza tym tak jak napisał @[entreri1pl]... mirrory.


RE: Netcashrevenue vs Perinstallbucks - NetCashRevenue - 17-02-2015 14:35

Huh ;-) Dzieki radzix, wiedziałem ze jesteśmy lepsi.

Co do kolejnosci buttonów, huh... ;-)

pierwszy button NCR - 174 kliki, 23 instalki, 5.55$ Wink
drugi button PIB - 94 kliki, 3 instalki, 0.6$

a teraz policzmy ratio:

NCR 174/23 wychodzi 1:7 srednio co 7 kliknieć w button mamy instalację.
PIB 94/3 wychodzi 1:31, srednio co 31 klikniec w button mamy instalację.


Swoją drogą: kolega Radzix napisal do supportu ok. 30 maili w przeciagu tygodnia poprzedzajacego test. Co jakiś czas modyfikował swojego bloga, stosując sie do naszych rad. Efekt jest.

Zachecam do kontaktu z supportem! Czasem lekka modyfikacja spowoduje drastyczny wzrost konwersji.



RE: Netcashrevenue vs Perinstallbucks - radzix - 17-02-2015 16:24

Z PIB pracowałem przez jakiś czas a przestałem po 2 payoucie bo nagle konwersja spadła pomimo że wszystkie 3 nisze oblegane na yt były przez cały czas na youtube na 1-3 pozycji po drugim payoucie wpadały mi instalki max za 2$ przez tydzień.
Nie wiem czy ich linki pliki zaczęły wykrywać antywirusy ale w NCR wystarczy napisać do supportu że konwersja spadła i wszystko jest sprawdzane i naprawiane więc proponuję testować przez kilka dni NCR. A testy trwały 2 dni bo niestety mój blog został usunięty i wszystko robiłem od nowa Smile


RE: Netcashrevenue vs Perinstallbucks - ostry2ostry - 17-02-2015 16:30

Poza tym teraz PiB znowu obniżyło stawki i to dla wszystkich krajów więc przestało to być opłacalne .


RE: Netcashrevenue vs Perinstallbucks - radzix - 23-02-2015 19:38

Od jakiegoś czasu NRC boryka się z problemem blokowania ich linków przez chrome dlatego konwersja jest niższa. Pisałem do supportu i wiem że pracują nad tym dlatego bądźcie cierpliwi jak ja Big Grin


RE: Netcashrevenue vs Perinstallbucks - 4Colors - 23-02-2015 20:29

(17-02-2015 14:35)NetCashRevenue napisał(a):  Huh ;-) Dzieki radzix, wiedziałem ze jesteśmy lepsi.

Co do kolejnosci buttonów, huh... ;-)

pierwszy button NCR - 174 kliki, 23 instalki, 5.55$ Wink
drugi button PIB - 94 kliki, 3 instalki, 0.6$

a teraz policzmy ratio:

NCR 174/23 wychodzi 1:7 srednio co 7 kliknieć w button mamy instalację.
PIB 94/3 wychodzi 1:31, srednio co 31 klikniec w button mamy instalację.


Swoją drogą: kolega Radzix napisal do supportu ok. 30 maili w przeciagu tygodnia poprzedzajacego test. Co jakiś czas modyfikował swojego bloga, stosując sie do naszych rad. Efekt jest.

Zachecam do kontaktu z supportem! Czasem lekka modyfikacja spowoduje drastyczny wzrost konwersji.
Czy ja wiem czy lepsi? Ostatnio wygenerowało mi leada z Polski za 0.04$ pokerface. W Sobotę zarobiłem tylko 0.44$, gdzie normalnie na PIB miałbym coś koło 1 - 1.5$...