Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Brak dostępnu do fanpage - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Brak dostępnu do fanpage (/Temat-Brak-dostepnu-do-fanpage-108627)



Brak dostępnu do fanpage - Gogli - 15-02-2015 14:10

Mam taki problem gdyż do dwóch fanpage straciłem dostęp z wiadomością od facebooka że zostały odebrane mi prawa do fanpage na moją prośbę. Miałem tam dostęp dwoma swoimi kontami i w obu przypadkach to samo, że zostały odebrane mi prawa. Kradzież raczej wykluczam bo na fanpage nic sie nie dzieje od mojego ostatniego posta więc nie wiem co się dzieje, pomoże ktoś? Nie były to jakieś bardzo wartościowe fanpage ale jednak przydatne, byłbym wdzieczny o pomoc Smile


RE: Brak dostępnu do fanpage - Shadow271 - 15-02-2015 14:12

wrzuć screena tych wiadomości od facebooka


RE: Brak dostępnu do fanpage - Gogli - 15-02-2015 14:18

Dwie takie same wiadomosci dostalem w tym samym czasie dotyczace dwoch fanpage.

[Obrazek: image.jpg]


RE: Brak dostępnu do fanpage - prololex - 15-02-2015 14:39

(15-02-2015 14:18)Gogli napisał(a):  Dwie takie same wiadomosci dostalem w tym samym czasie dotyczace dwoch fanpage.

[Obrazek: image.jpg]

Co to za cuda o.O


RE: Brak dostępnu do fanpage - FreeZzz - 15-02-2015 14:42

Natalia? A w profilu mężczyzna Big Grin
Możesz skorzystać z pomocy lub jak mówiłeś że masz kolegów to poproś o nadanie praw Wink


RE: Brak dostępnu do fanpage - Densi - 15-02-2015 14:44

Ktos po prostu cofnal Ci prawa administratora na fanpage'ach. Dostalas te fanpage?


RE: Brak dostępnu do fanpage - Gogli - 15-02-2015 15:04

Nie, były założone przeze mnie i mialy jakoś po pół roku już, tylko ja mialem do nich dostęp dlatego sprawa jest dziwna..


RE: Brak dostępnu do fanpage - Gogli - 15-02-2015 19:00

Dobra jednak fanpage ukradzione przez jakaś piz*ę ale i tak myślę, że pożytku z tego nie będzie miała bo spamuje doładowaniami a fanpage jest pod konkretne osoby, cóż trzeba zmienić chyba wszystkie hasła.. I najlepiej, samemu siedzieć z dupą, ukraść komuś jego własność i jeszcze nie umieć jej wykorzystać. Da rade jakoś usunąć lub zgłosić te 2 fanpage?


RE: Brak dostępnu do fanpage - FreeZzz - 15-02-2015 20:07

Możesz napisać do Centrum Pomocy, może jeszcze odzyskasz Smile


Brak dostępnu do fanpage - Admin - 15-02-2015 20:54

TEMAT PRZENIESIONY
Moderator uznał że wątek został założony w nieodpowiednim dziale, co skutkowało przeniesieniem tematu.