Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jest zapał - praca na wszystkie możliwe sposoby. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Jest zapał - praca na wszystkie możliwe sposoby. (/Temat-Jest-zapal-praca-na-wszystkie-mozliwe-sposoby-108613)

Strony: 1 2


Jest zapał - praca na wszystkie możliwe sposoby. - Dziennik - 15-02-2015 11:54

Witam!


Postanowiłem założyć ten dziennik aby dodać sobie werwy, mieć więcej zapału do pracy no i oczywiście pochwalić się zarobkami Big Grin . Pewnie zauważyliście, że nie jest to prawdziwe konto - założyłem je aby pisać tylko i wyłącznie w dzienniku. Dlaczego nie piszę na pierwszym? Miałem już dziennik, który mi się nie spodobał i trochę dziwnie zakładać następny :/ .. Pewnie przeczytają to jacyś admini - bez obaw. Nie będę tu niczym handlował, dawał żadnych refów ani nic podobnego. Będzie to konto tylko i wyłącznie z dziennikiem. Mam nadzieję że nie zbanujecie Smile


Coś o mnie.
Mam 14 lat, mieszkam w Lubelskim i zarabianiem interesuję się około rok. Do tej pory zarobiłem około 50-100$ na shorte ( miałem kilka kont więc nie wiem ile dokładnie :/ ) około 600zł na sub sms oraz następne 600 na fanpagach. Teraz zarabiał zapewne będę na subach w serwisie leadmore. Mam nadzieję, że mimo nauki uda mi się dodawać tutaj posty co dzień max 3 dni Smile


Do rzeczy. Pierwszy dzień!


Do dnia pierwszego zaliczam także dwa poprzednie, w których lekko promowałem viralkę. Uważam, że jest na prawdę bardzo dobra i mam nadzieję na konwersję mniej więcej 5% na niej! Huh
Z wczorajszego i przedwczorajszego promowania wyniki są takie:
[Obrazek: lead.jpg]
Jestem z tego bardzo zadowolony, przy okazji stawka 6zł robi swoje Big Grin Nie wiem czy dzisiaj znajdę czas na promowanie, bo właśnie ogarniam nowe konto na fb.


Nie wiem czy o czymś nie zapomniałem, jbc piszcie Smile


RE: Jest zapał - praca na wszystkie możliwe sposoby. - Mailowiec - 15-02-2015 11:59

Powodzenia Jerk2


RE: Jest zapał - praca na wszystkie możliwe sposoby. - Tropek - 15-02-2015 12:12

Moim zdaniem mniej dziwnie jest zakładać nowy dziennik niż zakładać nowe konto do dziennika Smile Ale powodzenia.


RE: Jest zapał - praca na wszystkie możliwe sposoby. - adios123 - 15-02-2015 12:14

w jakiej miejscowosci mieszkasz? Tongue moze blisko mnie gdzies xD

rozwijaj sie, powodzenia Big Grin


RE: Jest zapał - praca na wszystkie możliwe sposoby. - Weeder - 15-02-2015 12:16

Powodzenia ziomuś Big Grin


RE: Jest zapał - praca na wszystkie możliwe sposoby. - qwertybsk - 15-02-2015 12:21

Będę obserwować Smile powodzenia


RE: Jest zapał - praca na wszystkie możliwe sposoby. - full2000 - 15-02-2015 12:51

Powodzenia.


RE: Jest zapał - praca na wszystkie możliwe sposoby. - RemoverPL - 15-02-2015 13:09

Skracanie, ppa i suby jednocześnie? Moim zdaniem za dużo tego. Lepiej byłoby, gdybyś wybrał sobie jedną z tych metod i całkowicie się na niej skupił Smile Powodzenia.


RE: Jest zapał - praca na wszystkie możliwe sposoby. - Dziennik - 15-02-2015 14:03

Wielkie dzięki wszystkim za dodanie zapału do pracy Big Grin

#up
PPA jest gotowe, mam zrobiony program i wszystko aby zacząć przygodę. Suby to tylko kilkanaście minut dziennie - włączenie bota do spamu na grupach i ewentualne ogarnięcie kont. Chciałbym całkowicie się poświęcić ppa, ponieważ pokochałem tą metodę zarobku - około 3 miesiące temu dodałem +- 7fimików na youtube, do teraz wpadło z nich około 600zł a były to bardzo słabe nisze TYLKO na polskę Huh
A skracanie jest takie same jak suby - włączenie bota i ogarnięcie paru kont fb. Jeśli viralka nie wypala - wtedy zamienię ją na skracacz, ale nie wiem jak to dalej się potoczy bo potrzębuję miniaturek do skracania a stawki na shorte sięgają zera..


RE: Jest zapał - praca na wszystkie możliwe sposoby. - Dziennik - 15-02-2015 20:06

Koniec dnia pierwszego

Dzisiejszy dzień uważam za jeden z tych, w których mimo że żadna złotówka nie wpada w portfel jesteś zadowolony z sytuacji. Właściwie to nic nie zarobiłem, na viralce pusto (3uv) ale nie przejmuję się tym. Mimo tego że nic nie zarobiłem znalazłem super narzędzia do PPA Huh. Jest to na prawdę wielka kopalnia nisz połączona z kilkoma dość ładnymi lp które mam nadzieję uda mi się porządnie edytować. Dodałem także drugie konto do kilkudziesięciu grup ale z tego nie jesyem zadowolony, nienawidzę takiej pracy idzie to wolniej niż posiłki dla Ukrainy.. W dodatku wydaje mi się ze da się to zrobić szybciej a ja nie wiem jak Sad .. Jeśli macie jakiś szybki sposób na to piszcie! Na dzisiaj to chyba tyle. Jutro pierwszy dzień szkoły po feriach wiec niestety mniej czasu lecz mam nadzieję że znajdę tą godzinkę - dwie dziennie na zarobek. To chyba tyle, jeśli macie jakieś pytania, sugestie to śmiało!