Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Obrót 200 zł - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Obrót 200 zł (/Temat-Obrot-200-zl-108611)



Obrót 200 zł - Korneliusz122 - 15-02-2015 10:25

Witam!
Będę tutaj że tak powiem zdawał relacje z obrotu moich 100 zł, które wpłaciłem do betano i po bonusie mam 200. Głównie będą to typy z tenisa i piłki ręcznej.
Zaczynamy:
DZIEŃ1
13:00
Murray/Peers-Rojer/Tecau
Rojer/Tecau 2.00 10zł
EW 20zł
Gram nisko, ponieważ martwi mnie tak wysoki kurs na Rojerów. Obawiam się, że w nim może być zawarta jakaś informacja. Jednak patrząc jedynie przez pryzmat umiejętności, osiągnięć i tego turnieju, to Rojery są faworytami. Konsekwentnie stawiałem na nich od początku Rotterdamu. Pisałem, że bronią finału i że mogą poprawić ten wynik wygrywając ten turniej. Tak może być, dlatego stawiam na ich dzisiejszy triumf.
11:15
Chan/Chan-Aoyama/Tanasugarn
17:00
Lorenzi/Schwartzman-Cabal/Farah
Chan/Chan+Cabal/Farah 2.16 10zł
EW 21.6zł
Chanki i niższej rangi turniej WTA w Azji to nic nowego. One lubią tam grać i często wychodzi im to dobrze. Są znacznie wyżej notowane od rywalek. W tym turnieju są rozstawione z numerem 1. Znacznie większe doświadczenie, jak i zgranie.
W Sao Paulo spotykają się dobrze znani Cabale ze sklejką singlową złożoną ze Schwartzmana i Lorenziego. Wprawdzie Argentyńczyk z Włochem nieźle pograli, jednak na dłuższą metę takie zestawienie nie może mieć zastosowania. Pod względem zgrania, doświadczenia oraz ogrania deblowego Kolumbijczycy biją ich na głowę. Nawierzchnia sprzyją obu parom.
13:00
Alingsaas-Wisła Płock
15:00
Pogoń Szczecin-KPR Jelenia Góra
Wisła-0.5+Pogoń-1.5 1.799 15zł
EW 26.99zł
Wisła-0.5, gdyż kurs lekko lepszy od samego zwycięstwa, a przecież to to samo. Nafciarze są znacznie lepszą ekipą, posiadają kilku graczy na światowym poziomie. U ich przeciwników tego brakuje i powinno to wyjść na boisku. Pogoń znacznie lepsza od Jelonki. Szczecinianki aspirują do medalu i na swoim parkiecie to pokazują. Potrafiły ograć wiele ekip, często znacząco. Podopieczne Struzika zyskują sporo grając u siebie. Jelenia Góra to dziwny zespół. Nie mają wielkich umiejętności, a często grają ponadto. Jednak najczęśćiej dzieje się tak, jak grają w Jeleniej. Na wyjazdach jest słabiej i przewiduję zdecydowane zwycięstwo gospodyń.
Pierwszy dzień gram bardzo łagodnie, żeby zabezpieczyć się przed jakimś niebezpiecznym falstartem.
BUDŻET 165zł
OBRÓT 0zł


RE: Obrót 200 zł - Korneliusz122 - 15-02-2015 18:49

DZIEŃ1
13:00
Murray/Peers-Rojer/Tecau
Rojer/Tecau 2.00 10zł+++++
EW 20zł

11:15
Chan/Chan-Aoyama/Tanasugarn
17:00
Lorenzi/Schwartzman-Cabal/Farah
Chan/Chan+Cabal/Farah 2.16 10zł+++++
EW 21.6zł

13:30
Alingsaas-Wisła Płock
15:00
Pogoń Szczecin-KPR Jelenia Góra
Wisła-0.5+Pogoń-1.5 1.799 15zł+++++
EW 26.99zł

BUDŻET 233.59zł
OBRÓT 35zł


Obrót 200 zł - Hybrid1990 - 13-06-2018 15:17

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.