Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam mentora do PPA lub PPI [pilne] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Szukam mentora do PPA lub PPI [pilne] (/Temat-Szukam-mentora-do-PPA-lub-PPI-pilne-108594)



Szukam mentora do PPA lub PPI [pilne] - HighPlatine - 14-02-2015 21:03

Witam!
Tak jak w temacie poszukuję osoby która zna się na zarabianiu na wyżej wymienionych systemach. Zacząłem od Firecash, zrobiłem jeden plik i zarobiłem na nim 25$, było to około 1,5 roku wstecz, teraz chciałbym się za to wziąć na poważnie bo zdaje sobie sprawę, że jeżeli się przyłożę to mogę na tym zarobić. Praca mentora polegałaby na wytłumaczeniu mi od początku jak się za to zabrać (jakieś podstawy mam). Do zaoferowania mam dużo czasu i dowolny komunikator + income z moich zarobków. Chętnych do pomocy zachęcam do napisania prywatnej wiadomości, dzięki!


RE: Szukam mentora do PPA lub PPI [pilne] - Dennisek78 - 14-02-2015 21:16

Ten użytkownik na pewno ci pomoże : 5990424
Jego imię to Kiljan, jest to właściciel serwisu FC, każdy użytkownik serwisu FC zyskuje jego dozgonną pomoc w początkowych fazach zarabiania Smile

Pozdrawiam, i życzę wysokich zarobków.


RE: Szukam mentora do PPA lub PPI [pilne] - full2000 - 14-02-2015 21:53

http://zarabiam.com/Temat-Szukasz-Mentora-PPI-101572 Kontakt PW.


RE: Szukam mentora do PPA lub PPI [pilne] - lolekxp - 14-02-2015 21:57

daruj sobie PPI Big Grin jeden lead z francji 15-20$, Australii 8$-13$, Hiszpanii 5-8$ a w PPI te boskie leady standardowo od 0.08$ do 0.40$ czasami z cudami do dolara a w PPA za USA nie dostaniesz mniej niż 1.20$ zawsze to minimum Big Grin a jak się rozkręcić w PPA i będziesz potrafił ustawiać oferty i pod konkretne państwa jakie wymieniłem to bajka, również polecam Kijana, równy gość, na pewno da wskazówki i zaproponuje jakiegoś oficjalnego mentora ze swojego serwisu.


RE: Szukam mentora do PPA lub PPI [pilne] - HighPlatine - 14-02-2015 22:19

Bardzo miło mi się czyta wasze ciepłe porady i bardzo dziękuję za nie. Aczkolwiek nie wiem jak skontaktować się z "Kiljanem" wysłałem do niego prośbę o pomoc, ale nie wiem czy we właściwym miejscu, ponieważ skontaktowałem się z nim poprzez Społeczność>System wiadomości etc. Jak myślicie dojdzie do adresata?


RE: Szukam mentora do PPA lub PPI [pilne] - Dennisek78 - 14-02-2015 22:22

Dojdzie, jednakże najszybszą metodą jest napisanie na jego GG (GG to polski komunikator) odpisze tam bardzo szybko Smile

Dla przypomnienia, jego GG to : 5990424


RE: Szukam mentora do PPA lub PPI [pilne] - Dymay - 14-02-2015 22:47

lolek za lead z USA jest >1.5$ , jeśli się nie znasz to nie pisz, a fakt jest taki, że nie wyłudzasz pieniędzy od ludzi. Po drugie daj mu szansę przemyśleć obydwa sposoby i nie namawiaj go bezpodstawnymi argumentami. Mam w nosie osoby, które będą spinać o to że ppa jest lepsze.


Szukam mentora do PPA lub PPI [pilne] - Admin - 15-02-2015 08:44

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.