Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dostęp do strony która jest istoną skarbnicą nisz i wiedzy. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dostęp do strony która jest istoną skarbnicą nisz i wiedzy. (/Temat-Dostep-do-strony-ktora-jest-istona-skarbnica-nisz-i-wiedzy-108592)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Dostęp do strony która jest istoną skarbnicą nisz i wiedzy. - Maniero - 14-02-2015 23:17

@up
Jeśli możesz to przestań robić spam w wątku. Skoro nie masz 100% pewności co sprzedaję to dlaczego mnie osądzasz mówiąć, że robię z ludzi głupców. Mam jedno pytanie! Czy zakupiłeś ode mnie link? Jeśli nie to siedź cicho i przestań się wypowiadać, bo takie wtrącanie sie robi się nudne, skoro nie wiesz o czym mowa.

Koniec spamu, jeśli ktoś jest zainteresowany PW bądź wątek.


RE: Dostęp do strony która jest istoną skarbnicą nisz i wiedzy. - Branzolek - 14-02-2015 23:19

Link jest twój?
Nie.
Nie ma co dyskutować, moze ktoś sie znajdzie.
Peace Smile


RE: Dostęp do strony która jest istoną skarbnicą nisz i wiedzy. - Rav656 - 14-02-2015 23:21

Napisałeś "dostęp do strony". Czyli jeżeli nie kupię twojego "linku" to nie jestem w stanie się na nią dostać? Tak to mam rozumieć? Bo zapewne tak nie jest więc 70zł za link to czysta kpina Wink


RE: Dostęp do strony która jest istoną skarbnicą nisz i wiedzy. - Maniero - 14-02-2015 23:25

Naprawdę jakiś Admin powinien czyścić ten spam, wszystkie posty zostały zgłoszone Smile


RE: Dostęp do strony która jest istoną skarbnicą nisz i wiedzy. - BobBudowniczy64 - 14-02-2015 23:29

Każdy chce zarobić, wiadome. Więc też nie rozumiem o co się rozchodzi. Ktoś będzie zainteresowany to kupi, proste.


RE: Dostęp do strony która jest istoną skarbnicą nisz i wiedzy. - Branzolek - 14-02-2015 23:32

Ty bob na budowie sie udzielaj Jerk


RE: Dostęp do strony która jest istoną skarbnicą nisz i wiedzy. - TechByte - 14-02-2015 23:34

Te konta które dzisiaj sprzedawałeś to na tej stronie są dostępne?


RE: Dostęp do strony która jest istoną skarbnicą nisz i wiedzy. - sheko12 - 14-02-2015 23:36

Przydałaby się recencja, bo już sam się gubie w tym co autor chce przekazać w swojej ofercie.
To tak, gdybym wystawił na sprzedaż adres strony, jakiegoś forum dostępnego w sieci za np 100 złotych ? Big Grin

Konieczna jest tutaj opinia usera który to kupił Smile

Pozdrawiam Smile


RE: Dostęp do strony która jest istoną skarbnicą nisz i wiedzy. - misterzelek - 14-02-2015 23:37

Mogę podać za darmo albo parę zł wszystko dla kasy.... 70


RE: Dostęp do strony która jest istoną skarbnicą nisz i wiedzy. - Branzolek - 14-02-2015 23:38

(14-02-2015 23:36)sheko12 napisał(a):  Przydałaby się recencja, bo już sam się gubie w tym co autor chce przekazać w swojej ofercie.
To tak, gdybym wystawił na sprzedaż adres strony, jakiegoś forum dostępnego w sieci za np 100 złotych ? Big Grin

Konieczna jest tutaj opinia usera który to kupił Smile

Pozdrawiam Smile
Dokladnie tak