Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dostęp do strony która jest istoną skarbnicą nisz i wiedzy. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dostęp do strony która jest istoną skarbnicą nisz i wiedzy. (/Temat-Dostep-do-strony-ktora-jest-istona-skarbnica-nisz-i-wiedzy-108592)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Dostęp do strony która jest istoną skarbnicą nisz i wiedzy. - lolek95 - 14-02-2015 22:31

odpisz na wiadomość Smile @[Maniero]


RE: Dostęp do strony która jest istoną skarbnicą nisz i wiedzy. - Maniero - 14-02-2015 22:41

Odpisałem na wiadomości Smile co do recenzji to nie jest to poradnik a link do strony. Gdyby nie bylo na niej rzeczy które wymieniłem w 1szym poście to znaczy, że sprzedaję inny towar czyli jestem oszustem Smile


RE: Dostęp do strony która jest istoną skarbnicą nisz i wiedzy. - Klin - 14-02-2015 22:43

W takim razie czekam na komentarz od @[kamillowad]


RE: Dostęp do strony która jest istoną skarbnicą nisz i wiedzy. - Branzolek - 14-02-2015 22:51

Też wiem o czym mowa i cema z kosmosu Smile


RE: Dostęp do strony która jest istoną skarbnicą nisz i wiedzy. - Maniero - 14-02-2015 22:54

(14-02-2015 22:51)Branzolek napisał(a):  Też wiem o czym mowa i cema z kosmosu Smile

Troszkę nie rozumiem takich wypowiedzi, w necie są miliony stron, a Ty akurat wiesz (skąd?) co to za strona i potrafisz oszacować jej cenę?
Gdyby tak każdy wiedział co to za strona to raczej ktoś by podał do niej link na forum?
Gdybym wrzucił zdjęcie strony, podał początek domeny, wspomniał coś więcej.. to ok Smile ale nic takiego nie zrobiłem, tak więc jeśli nie wiesz o czym jest mowa to proszę nie rób spamu.

#top
Sam poradnik pod fiverr znajdujący się na niej jest wart 30$


RE: Dostęp do strony która jest istoną skarbnicą nisz i wiedzy. - misterzelek - 14-02-2015 23:01

Wiem chyba o jaką stronkę chodzi Smile


RE: Dostęp do strony która jest istoną skarbnicą nisz i wiedzy. - Branzolek - 14-02-2015 23:07

(14-02-2015 22:54)Maniero napisał(a):  
(14-02-2015 22:51)Branzolek napisał(a):  Też wiem o czym mowa i cema z kosmosu Smile

Troszkę nie rozumiem takich wypowiedzi, w necie są miliony stron, a Ty akurat wiesz (skąd?) co to za strona i potrafisz oszacować jej cenę?
Gdyby tak każdy wiedział co to za strona to raczej ktoś by podał do niej link na forum?
Gdybym wrzucił zdjęcie strony, podał początek domeny, wspomniał coś więcej.. to ok Smile ale nic takiego nie zrobiłem, tak więc jeśli nie wiesz o czym jest mowa to proszę nie rób spamu.

#top
Sam poradnik pod fiverr znajdujący się na niej jest wart 30$

Sprzedales sie tym ze napisales co tam jest Smile
Z tym poradnikiem to w ogóle Smile

(14-02-2015 23:07)Branzolek napisał(a):  
(14-02-2015 22:54)Maniero napisał(a):  
(14-02-2015 22:51)Branzolek napisał(a):  Też wiem o czym mowa i cema z kosmosu Smile

Troszkę nie rozumiem takich wypowiedzi, w necie są miliony stron, a Ty akurat wiesz (skąd?) co to za strona i potrafisz oszacować jej cenę?
Gdyby tak każdy wiedział co to za strona to raczej ktoś by podał do niej link na forum?
Gdybym wrzucił zdjęcie strony, podał początek domeny, wspomniał coś więcej.. to ok Smile ale nic takiego nie zrobiłem, tak więc jeśli nie wiesz o czym jest mowa to proszę nie rób spamu.

#top
Sam poradnik pod fiverr znajdujący się na niej jest wart 30$

Sprzedales sie tym ze napisales co tam jest Smile
Z tym poradnikiem to w ogóle Smile
jak ktos chce link to pw. Lol



RE: Dostęp do strony która jest istoną skarbnicą nisz i wiedzy. - Maniero - 14-02-2015 23:10

#Branzolek
Raczej muszę napisać co jest po części na stronie skoro sprzedaję link? Jeśli Twoje posty nie wnoszą nic do tematu to prosiłbym byś się nie wypowiadał, robisz tylko zbędny spam.


RE: Dostęp do strony która jest istoną skarbnicą nisz i wiedzy. - Branzolek - 14-02-2015 23:15

To wiedz ze takich rzeczy sie nie sprzedaje.
I nie rób z ludzi głupców.
70 zl za link facepalm


RE: Dostęp do strony która jest istoną skarbnicą nisz i wiedzy. - tixer - 14-02-2015 23:16

Będę z was śmiał jak dostaniecie adres stronki, a za dostęp będziecie musieli dodatkowo zapłacić Big Grin