Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dostęp do strony która jest istoną skarbnicą nisz i wiedzy. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dostęp do strony która jest istoną skarbnicą nisz i wiedzy. (/Temat-Dostep-do-strony-ktora-jest-istona-skarbnica-nisz-i-wiedzy-108592)

Strony: 1 2 3 4 5


Dostęp do strony która jest istoną skarbnicą nisz i wiedzy. - Maniero - 14-02-2015 20:18

1.Nazwa przedmiotu : Adres url
2.Opis przedmiotu : Zastanawiałem się czy sprzedawać swoje źrodło, lecz po przemyśleniach doszedłem do wniosku, ze grosz się przyda a ja i tak działam tylko na Allegro.

Sprzedaję dostęp do strony, która jest istną skarbnicą nisz i wiedzy. Black Hat Forum to przy tym nic.. nie było wzmianki o tej stronie na naszym forum. Znajdziemy tam wszystko (pełen dostęp za darmo)

Oto najciekawsze rzeczy:
- konta netflix
- konta amazon/ebay/paypal
- konta do serwisów streamowych
- konta psn z grami

Lista konta jest codziennie uzupełniania, codziennie ktoś wrzuca nowy zestaw.

Znajdziemy także:
- codzienną świeżą listę proxy (płatne i darmowe)
- narzędzia VPN
- cracki
- użyteczne programy

3.Zdjęcia :
4.Kontakt : GG/PW
5.Cena : 60 zl
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Bank/PP


RE: Dostęp do strony która jest istoną skarbnicą nisz i wiedzy. - Xaimeer - 14-02-2015 21:06

Rozumiem że to jakieś angielskojęzyczne forum ?


RE: Dostęp do strony która jest istoną skarbnicą nisz i wiedzy. - Maniero - 14-02-2015 21:18

Pierwsza sztuka poszła - zostały dwie.

#Xaimeer
Tak, zagraniczne forum coś jak Black Hat Forum tylko, ze jest bardziej intuicyjne oraz znajdziemy tam o wiele więcej przydatnych rzeczy.


RE: Dostęp do strony która jest istoną skarbnicą nisz i wiedzy. - daniel42na - 14-02-2015 21:19

Kto kupił 1 sztuke?


RE: Dostęp do strony która jest istoną skarbnicą nisz i wiedzy. - Maniero - 14-02-2015 21:23

@daniel42na
Użytkownik: kamillowad

#off
2 dni temu pojawiła się lista ponad 10k proxy (w pliku.txt) lecz nie jestem w stanie oszacować ile z nich jest działających Smile


RE: Dostęp do strony która jest istoną skarbnicą nisz i wiedzy. - Kondziozwykopu - 14-02-2015 21:39

70zł za podanie nazwy stronki beka beka beka beka beka


RE: Dostęp do strony która jest istoną skarbnicą nisz i wiedzy. - create - 14-02-2015 21:44

Może niech @kamillowad potwierdzi że jest to unikalna strona którą ciężko znależć w sieci i faktycznie jest warta swych pieniedzy, albo oddaj do jakiegos tutora ktory oceni trudnosc jej znalezienia oraz unikalność treści w niej zawartej. Oczywiście jesli nie jest to zadna ze stron typu hf,elites,bhw,bnet czy innych podobnych stron ktorych nie trudno jest znależć.

Osobiscie jestem zainteresowany.

Pozdrawiam


RE: Dostęp do strony która jest istoną skarbnicą nisz i wiedzy. - kamillowad - 14-02-2015 21:58

kupiłem

przeanalizuje i napiszę co myśle.


RE: Dostęp do strony która jest istoną skarbnicą nisz i wiedzy. - Maniero - 14-02-2015 22:12

(14-02-2015 21:39)Kondziozwykopu napisał(a):  70zł za podanie nazwy stronki beka beka beka beka beka

Do stronki na której masz masę materiałów i jeśli masz głowę na karku to dużo $$ wyciśniesz dzięki nim, sam program na niej jest wart 10$ czyli prawię połowy ceny dostępu do niej. Ale sądząc po Twej wypowiedzi Tobie raczej to nie grozi Smile

(14-02-2015 21:44)create napisał(a):  Może niech @kamillowad potwierdzi że jest to unikalna strona którą ciężko znależć w sieci i faktycznie jest warta swych pieniedzy, albo oddaj do jakiegos tutora ktory oceni trudnosc jej znalezienia oraz unikalność treści w niej zawartej. Oczywiście jesli nie jest to zadna ze stron typu hf,elites,bhw,bnet czy innych podobnych stron ktorych nie trudno jest znależć.

Osobiscie jestem zainteresowany.

Pozdrawiam

Gdyby to była strona typu bh to bym jej nie sprzedawał Smile jest unikalna, jestem pewien w 100%, że nie było o niej wzmianki na forum.


RE: Dostęp do strony która jest istoną skarbnicą nisz i wiedzy. - Klin - 14-02-2015 22:28

Chyba wiem o czym mowa Lol

@[Maniero] nawet nie wiem czy w dobrym dziale temat umieściłeś (jak takie coś zaklasyfikować Smile) do tego nie widzę recenzji od Tutora hehe Tongue