Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam programu,wtyczki alarmujacej o kapczy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Boty i Programy (/Forum-Boty-i-Programy-357)
+--- Wątek: Szukam programu,wtyczki alarmujacej o kapczy (/Temat-Szukam-programu-wtyczki-alarmujacej-o-kapczy-108586)



Szukam programu,wtyczki alarmujacej o kapczy - profesorxcharles - 14-02-2015 19:47

Witam,
Szukam programu albo wtyczki do FF, czegoś co zaalarmuje mnie dzwiekiem gdy pojawi się kapcza na stronie.
Albo jakieś inne rozwiązanie które pozwoli mi to osiągnąć.. najlepiej gdyby działało w tle ze nie muszę mieć otartej tej strony. Ale może być też tak że musi być strona na wierzchu.


RE: Szukam programu,wtyczki alarmujacej o kapczy - osinex - 14-02-2015 20:54

No ładnie Big Grin Taptak mi spłatał figla i napisał jako świeżak Big Grin Nie wiedziałem wgl ze jest taka możliwość;D
(Temat jest mój Smile )


RE: Szukam programu,wtyczki alarmujacej o kapczy - gdmk - 18-02-2015 15:33

Witaj,

Mogę napisać dla Ciebie program który poinformuje lub przepisze za Ciebie captchę. Obojętnie.
Cena do uzgodnienia oczywiście.


RE: Szukam programu,wtyczki alarmujacej o kapczy - osinex - 18-02-2015 15:56

Już sobie poradzilem dodatkiem do Mozilli Smile dzięki temat do zamknięcia nie mam jak zgłosić bo w telefonie ciagle