Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
matuss2- OSZUST! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: matuss2- OSZUST! (/Temat-matuss2-OSZUST-108579)

Strony: 1 2


matuss2- OSZUST! - adis663 - 14-02-2015 17:01

Kupiłem ostatnio od użytkownika matuss2 konto na HOTCASH.pl oto jego napisane posty:

http://zarabiam.com/Temat-Sprzedam-konto-szybko-107993?pid=1146537#pid1146537

http://zarabiam.com/Temat-Do-usuniecia-108039

i otóż konto kupiłem za 20zl kase wpłaciłem na konto bankowe.. I po paru dniach zleciłem wypłatę przez PayPal na kwotę około 50zł, ale ostatnio zauważyłem że nie mogę się zalogować na te konto po logowaniu pojawiał się komunikat "Taki użytkownik nie istnieje lub podałeś błędne hasło." i w tym momencie zauważyłem że użytkownik 'matuss2' mnie oszukał! Jak oszukał? Niektórzy z was wiedza chyba że na hotcash nie można zmienić emaila.. Więc on zrobił zapomniałem hasło, hasło ustawił nowe. Napisałem do Hotcash i dłużej rozmowie dostałem informacje że kwota zlecona na PP została anulowana i została przelana na konto bankowe, co więcej użytkownik do systemu podał znowu inne dane: Adam Winiarski, wcześniej miał Mateusz Kuzniarski.. Więc radzę na niego uważać, daleko od niego!! Teraz nie ma z nim żadnego kontaku nie odpisuje na pw na zarabiam.com jak i również poczta email.

screeny poniżej:

screen z gg

screen z matuss2


RE: matuss2- OSZUST! - tomswi - 14-02-2015 18:48

@[matuss2] ustosunkuj się do tego Smile


RE: matuss2- OSZUST! - Mercz - 14-02-2015 19:23

Poinformuj go o tym watku, aby sie wypowiedzial, bo sam pewnie nie wie o tym Tongue
Byc moze jakies nieporozumienie zaszło

@[matuss2] Wypowiesz sie? Wink

Osobiscie z tym uzytkownikiem nie mialem duzych problemow (jedynie to, ze toz przed transakcja rozmyslal sie)


RE: matuss2- OSZUST! - adis663 - 14-02-2015 19:52

teraz to się nigdzie nie odzywa.. ani pw na forum tutaj ani na maila


RE: matuss2- OSZUST! - matuss2 - 15-02-2015 08:19

Konto sprzedałem i od tamtej pory nie mam do niego dostępu, próba resetowania hasła nic nie pomoże ponieważ ja nie mam dostępu do konta mailowego przypisanego do tego konta.

@[Mercz] Przypomnij mi o jaką transakcję chodzi, bo nie pamiętam abym próbował przeprowadzić z tobą jakąś transakcję.


RE: matuss2- OSZUST! - adis663 - 15-02-2015 10:51

to gościu kogo to było konto że Ty nie miałeś dostępu do konta mailowego?!! sprzedawałeś konto to musiałeś mieć do niego dostęp..

ktoś się odezwie i wyjaśni sprawę? @[Admin]


RE: matuss2- OSZUST! - matuss2 - 15-02-2015 11:05

Nie koniecznie, konto dostałem bez hasła do maila.


RE: matuss2- OSZUST! - Admin - 15-02-2015 11:06

(15-02-2015 10:51)adis663 napisał(a):  to gościu kogo to było konto że Ty nie miałeś dostępu do konta mailowego?!! sprzedawałeś konto to musiałeś mieć do niego dostęp..

ktoś się odezwie i wyjaśni sprawę? @[Admin]

a kto się ma człowieku odzywać? gadasz ze sprzedawcą w tym temacie to z nim kontynuuj sprawę, administracje przyzywaj gdy sami dojdziecie lub nie do porozumienia.


RE: matuss2- OSZUST! - adis663 - 15-02-2015 11:09

@[matuss2] wogóle nie odpisuje na wiadomości.. wiec się nie dogadamy


RE: matuss2- OSZUST! - matuss2 - 15-02-2015 11:10

Ja nie odpisuje? zabawne...