Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SMS Premium ogółem 90zł - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: SMS Premium ogółem 90zł (/Temat-SMS-Premium-ogolem-90zl-108573)



SMS Premium ogółem 90zł - pigwejq - 14-02-2015 14:54

1.Nazwa przedmiotu : SMS Premium (łącznie mam 90zł, nie jestem jeleniem i na suby nie wysyłam... przed wysłaniem chcę wiedzieć co doładowuję)
2.Opis przedmiotu : Wyślę SMS Premium o uzgodnionej w temacie/na PW wartości za 65% ceny SMS
3.Zdjęcia :BRAK
4.Kontakt : PW/ten temat
5.Cena :50% wartości SMS (jak coś pisać PW)
6.Sposób zapłaty za przedmiot :PayPal/Skiny CS:GO/PSC (jestem do PSC średnio nastawiony, bo ściemniaczy nie brak, ale jak ktoś chce to żaden problem, wałka nie dam sobie wcisnąć, od razu aktywuję na mypins.paysafecard.com)

@EDIT

Jeśli ktoś chce załatwić sprawę przez allegro to do sposobu płatności dochodzi przelew (preferowałbym tą opcję)


RE: SMS Premium ogółem 90zł - ktostujest - 14-02-2015 14:56

mnie nie zachęciłeś Big Grin


RE: SMS Premium ogółem 90zł - pigwejq - 14-02-2015 14:58

@[ktostujest] powód?
Dodam jeszcze, że wszytko możemy machnąć przez allegro ;]
Mam ponad 100 pkt i 100% pozytywów Wink

Doszedłem do wniosku, że mogę też wysłać SMS za skiny CS GO, bo ostatnio sporo gram Big Grin


RE: SMS Premium ogółem 90zł - ktostujest - 14-02-2015 15:48

nie nie potrzebuje Big Grin

Bardziej mi chodziło o to że nie zachęciłeś mnie sposobem jaki to napisałeś, tak jak byś wszystkich uważał za potencjalnych złodzieiBig Grin


RE: SMS Premium ogółem 90zł - pigwejq - 14-02-2015 15:52

Wszystko jasne Wink
Handlowałem itemkami na allegro i cwaniaczków nie brakowało. Jeżeli kogoś obraziłem to przepraszam Huh


RE: SMS Premium ogółem 90zł - maslanka80 - 15-02-2015 19:19

Zakupiłem SMSy na kwotę 30zł. Wszystko OK
Polecam


RE: SMS Premium ogółem 90zł - pigwejq - 15-02-2015 19:25

Do zamknięcia, hajsu nie mam już na koncie Big Grin


SMS Premium ogółem 90zł - Klin - 15-02-2015 19:37

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.