Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
serwis ppa pod UK, FR i DE - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: serwis ppa pod UK, FR i DE (/Temat-serwis-ppa-pod-UK-FR-i-DE-108565)



serwis ppa pod UK, FR i DE - Vamph - 14-02-2015 13:10

Siemka. Mam niszę pod Wielką Brytanię, Francję oraz Niemcy. Jaki serwis oferuje najwyższe stawki za leady z tych krajów? I tak na oko ile one wynoszą? Pozdrawiam


serwis ppa pod UK, FR i DE - Admin - 15-02-2015 08:44

TEMAT PRZENIESIONY
Moderator uznał że wątek został założony w nieodpowiednim dziale, co skutkowało przeniesieniem tematu.


RE: serwis ppa pod UK, FR i DE - Vamph - 15-02-2015 10:13

Wypowie się ktoś Big Grin ?


RE: serwis ppa pod UK, FR i DE - lolekxp - 16-02-2015 01:46

Kazdy wlasciwie, to kwestia jaki Ty stworzysz autentyczny content i czy ludziom bedzie tak zalezalo zeby sie do niego dostac ze beda w stanie oferte wypelnic ,a oferty znow mozesz sobie ustawiac i wylaczyc np. niskie stawki, zostana te duze, ale znow jesli jakosc contentu nie przekonujaca to tez ich nie wykona nikt "zeby sie przekonac czy to faktycznie dziala". Ja kiedys dostalem maila ze jeden francuz specjalnie kupil noz aby pobrac moj plik i plakal ze ma lipe, tak mi go szkoda bylo ze mu zwrocilem na paypal kase choc nie musialem, ale bo na prawde byl wporzadku i sumienie mnie poruszylo, i mu pomoglem i tak shackowac jego gierke na FB bo akurat to bylo proste za pomoca cheat engine, (w sunshine bay dodalem mu 999999 coinsow permamentnie)