Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Logowanie na konta FB z jednego IP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Logowanie na konta FB z jednego IP (/Temat-Logowanie-na-konta-FB-z-jednego-IP-108537)

Strony: 1 2


Logowanie na konta FB z jednego IP - sebolek321 - 13-02-2015 22:29

Witam,

Mam pytanie: Czy logując się co 1-2 dni na 200-300 kont FB z 1 IP jest od razu ban czy Facebook dopiero się doczepi jak będzie szedł ostry spam z nich ?


RE: Logowanie na konta FB z jednego IP - nykkusek - 14-02-2015 01:51

A nie lepiej po prostu co relog zmieniać ip i mieć główkę spokojną?


RE: Logowanie na konta FB z jednego IP - Voldir - 14-02-2015 01:59

To już każda osoba która ma internet, posiada zmienne IP? facepalm

Ban w tej chwili to jest loteria. Świeże konto dostało blokadę na grupy po dodaniu 1 posta.


RE: Logowanie na konta FB z jednego IP - rekki - 14-02-2015 11:41

Ja nie zmieniam IP logując się na swoje konta i nigdy nie dostałem bana za samo logowanie ;p


RE: Logowanie na konta FB z jednego IP - nykkusek - 14-02-2015 13:59

(14-02-2015 01:59)Voldir napisał(a):  To już każda osoba która ma internet, posiada zmienne IP? facepalm

Ban w tej chwili to jest loteria. Świeże konto dostało blokadę na grupy po dodaniu 1 posta.

Jeśli juz ktoś działa na FB i na wielu kontach to powinien zaiwestować w zmienne IP. Najtańszy modem USB SIM Huawei kosztuje jakieś 30 zł, do tego startery T-Mobile(7GB na 14 dni za 5zł) lub Orange (10 GB na 10 dni) i sprawa załatwiona. Chyba to nie są jakieś wielkie koszta, a ryzyko bana na pewno zmniejsza się. @[Voldir]

BTW. mam specjalny kod do Starterów T-Mobile "1GB na start" który aktywuje darmową usługę, która daje nam dodatkowe 6 GB. Czyli łącznie mamy 7 GB za 5 zł na 14 dni, do spamu czy innych rzeczy na FB w sam raz, tak mi się wydaje. Jak ktoś chce pisać PW.


RE: Logowanie na konta FB z jednego IP - 4funsecond - 14-02-2015 14:22

Ze starych czasów wiem, że po zalogowaniu na + - 15 kont wyskakuje od razu weryfikacja zdjęciowa. Nawet jeśli konto jest dobre, jeśli logujesz się na np. 15 kont z jednego ip to weryikacja od razu wyskakuje. Jeśli masz te 200-300 kont zapewne są realne i kradzione - wtedy jest taki plus że ludziom ona też wyskoczy i oni zrobią ją za ciebie.


RE: Logowanie na konta FB z jednego IP - mlody16918 - 14-02-2015 14:24

Ja tam nigdy ip nie zmieniam. Przy ostrym spamie aplikacja wysyła ok 1500 postów na 50 Fp dziennie i nic się nie dzieje. Dopiero jak ktoś zgłosi posta i Facebook go usunie, wtedy na konto dostaje weryfikacje (z pozostałymi kontami nic się nie dzieje). Wówczas nowe konto i dalej jazda...
Wiem jedno, na FanPage konta nie padają tak szybko jak na grypach... Weź sobie to do serca ;p


RE: Logowanie na konta FB z jednego IP - rekki - 14-02-2015 19:16

U mnie podobnie, jak u @[mlody16918] - konta padają tylko po ostrym spamie, a nie od samego logowania.


RE: Logowanie na konta FB z jednego IP - ClassAxion - 14-02-2015 19:57

@[rekki] Zależy też czy te konta są twoje (a nie z phishingu), tzn. rejestrowałeś je ze swojego ip, i się na nie logujesz ze swojego ip Smile


RE: Logowanie na konta FB z jednego IP - rekki - 14-02-2015 19:59

@[ClassAxion]
Konta moje, zakładane na VPSie, loguję ze swojego IP Wink