Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mercz - oszust - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: Mercz - oszust (/Temat-Mercz-oszust-108514)

Strony: 1 2


Mercz - oszust - redo - 13-02-2015 17:57

Witam. Zostałem oszukany przez tego użytkownika. Kupiłem od niego konto facebook za 40zł, wpłaciłem pieniądze na jego Paypal a konta nie otrzymałem. Po paru dniach, kiedy kontakt był z nim martwy zaczął coś odpisywać i robić sobie z tego jaja. Proszę o zbanowanie tego niepoważnego człowieka.


RE: Mercz - oszust - Majka - 13-02-2015 18:01

Na jakiej podstawie mają banować? Daj dowody Idea


RE: Mercz - oszust - redo - 13-02-2015 18:06

Ok, w takim razie co mam wysłać, żeby udowodnić jego winę?


RE: Mercz - oszust - daniel42na - 13-02-2015 18:08

screeny rozmów


RE: Mercz - oszust - magneto - 13-02-2015 18:09

(13-02-2015 17:57)redo napisał(a):  Witam. Zostałem oszukany przez tego użytkownika. Kupiłem od niego konto facebook za 40zł, wpłaciłem pieniądze na jego Paypal a konta nie otrzymałem. Po paru dniach, kiedy kontakt był z nim martwy zaczął coś odpisywać i robić sobie z tego jaja. Proszę o zbanowanie tego niepoważnego człowieka.
Załóż spór na paypalu to zwrócą ci kasę.


RE: Mercz - oszust - redo - 13-02-2015 18:26

Pierwszy screenshot - po tej wiadomości przestał mi odpisywać do dzisiaj.

http://i.imgur.com/DRL5kF3.png

Drugi screenshot - wiadomość, którą dostałem dzisiaj.

http://i.imgur.com/OV8ZjFT.png


@magneto - przelew został wysłany jako do znajomego a nie za przedmiot więc nie mam takiej możliwości.


RE: Mercz - oszust - piotrekprorok - 13-02-2015 18:34

User Mercz twierdzi tutaj co innego (tak, wiem - świeżak, nie bronię go):

[Obrazek: Tlgkgs0.png]


RE: Mercz - oszust - Damkofr - 13-02-2015 18:47

Proponowałbym abyś go oznaczył w swoim poście bo pewnie jeszcze nie wie że założyłeś ten temat. Więc słuchamy co @[Mercz] do powiedzenia.


RE: Mercz - oszust - redo - 13-02-2015 18:48

To musi być podrobiony screen. Jak ktoś się na tym zna to proszę o odpowiedź. Sprawdzałem wszystkie wiadomości i nie znalazłem takiej wiadomości.


RE: Mercz - oszust - Mercz - 13-02-2015 20:09

Och, Ty dalej pchasz się w to bagno, gorzej dla Ciebie. Wink
Prosiłem nie szargać opinii, dopóki sam nie jesteś pewny swego. Wystarczyłoby, że napisałbyś do Administratora i było by po problemie i wyjaśnione, ale cóż. Undecided

Transakcja była bodajże 9 lutego, napisałem mu, że za 15 minut jadę (klient zadzwonił do mnie), to po prosiłem by przelał teraz. I przelał, dane przesłałem i pojechałem, myślałem, że bedzie wszystko dobrze. Zostawiłem wiadomość, że wyjeżdzam z siostrzencem i będę 13 lutego, aby nie było problemu. Wracam, patrze, a tu spam od niego. facepalm

Nie wiem czemu. Oczywiscie! Screen przerabiany! Mistrz Painta! Wink beka
Dodam, że w sprawie kont mam kilka pomyślnych transakcji, także o dziwo nagle w tej jest problem? Ech, typowe. beka

Więcej do powiedzenia nie mam, co najwyżej zmień hasło do konta i przeskanuj komputer. Bo ja się wywiązałem z umowy. Wink

Administracja niech sobie zdecyduje. Wink

Więcej w tym temacie wypowiadać się nie będę, skoro nie ma potrzeby.