Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Slider w postach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: Slider w postach (/Temat-Slider-w-postach-108509)



Slider w postach - Wariatek444 - 13-02-2015 17:10

Witam,mam małe pytanie ...konkretnie czy da się zrobić slider w postach?
Jeżeli tak,to jak to zrobić?


RE: Slider w postach - daniel42na - 13-02-2015 17:17

Tak, wszystko zależy od tego jakiego slidera chcesz użyć, większość sliderowych wtyczek umożliwia utworzenie wielu wersji sliderów i późniejsze wyświetlanie ich za pomocą shortcode w dowolnym miejscu np. postach czy stronach.


RE: Slider w postach - Wariatek444 - 13-02-2015 17:22

Jeżeli źle zrozumiałem,to popraw mnie . Normalnie robię slider ,wstawiam tam obrazki itd ,a później jakoś tym shortcodem( nie ogarniam bardzo tego) ,wstawiam do danego postu tak ?


RE: Slider w postach - daniel42na - 13-02-2015 17:27

Instalujesz np to:
https://wordpress.org/plugins/easy-javascript-post-slider/
Tworzysz 2 slidery, tworzysz 2 posty.
W treści posta nr. 1 wstawiasz: [slider id="1"]
w treści posta nr. 2 wstawiasz: [slider id="2"]

i masz w jednym i drugim innego slidera.
To jakie wpisujesz shortcody zależy od tego jaką wtyczke sobie wgrasz w tej którą podlinkowałem wyglądają tak: [simple_image_slider id=1]

Wszystkie informacje masz w zakładce installation lub faq na stronie wtyczki.


RE: Slider w postach - Wariatek444 - 13-02-2015 20:28

Kwas się zrobił po zainstalowaniu tego pluginu,teraz go nawet skasować nie mogę
home/nazwa hosta /domains/ nazwa domeny /public html/wp content/ plugins/ easy javascript post slider/ simple slider php 13.
Dodaje całość w zalączniku.

EDIT: Skasowałem go przez filezilla, ale może mógłbyś polecić jakiś inny plugin ? Najnowsza wersja wordpressa jbc.
W dodatku teraz następuje taka sytuacja, że w miejsce tego błędu kiedy loguje się na stronę,czy nawet w kokpicie po paru sekundach pojawia się strasznie duża ilość wolnego miejsca między panelem z nazwą domeny a kokpitem.


RE: Slider w postach - daniel42na - 13-02-2015 20:44

Poszukaj innego, wtyczke ze sliderami jest setki Rolleyes


RE: Slider w postach - Wariatek444 - 13-02-2015 22:16

Sprawdziłem inne i wszystko okej. Leci reput,pozdro do zamkniecia.