Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MoneyNinja zarabia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: MoneyNinja zarabia (/Temat-MoneyNinja-zarabia-108467)

Strony: 1 2


MoneyNinja zarabia - MoneyNinja - 13-02-2015 00:34

Witajcie ja jestem MoneyNinja a to jest mój 2 dziennik, pierwszy przepadł gdzieś w otchłaniach zarabiam.com. Mam 16 lat i zarabiam przez neta, głównie na hotcash.pl. Nie są to póki co jakieś wielkie sumki jednak staram się ciągle rozwijać i małymi kroczkami iść do przodu. Pieniądze, które zarabiam są efektem ciężkiej pracy. I najważniejsze jestem strasznie leniwy więc nie powinno was dziwić że jednego dnia zarobie daną sumkę a drugiego dnia kilkakrotnie mniej Tongue.

Dziennik będę starał się aktualizować jak najczęściej, zobaczymy ile wytrzymam Jerk.

Statystyki ogólne (aktualizowane)
Zarobione w lutym: 617.5 PLN / 1 000 PLN
Najwyższa dniówka: 95 PLN

================================

12 luty:
Zarobione: 95 PLN
UU: 130
Leadów: 10
Konwersja: 7.69

Pozdrawiam Smile


RE: MoneyNinja zarabia - MrocznyKILL - 13-02-2015 00:38

No cóż powodzenie i tym razem więcej wytrwałości życzę Wink


RE: MoneyNinja zarabia - jambos - 13-02-2015 00:46

dobry serwis wybrales Smile powodzenia


RE: MoneyNinja zarabia - Tropek - 13-02-2015 00:46

Witam rówieśnika Smile Życzę powodzenia... ja nie dałbym rady zarabiać na dłuższą metę na HC, strasznie zamulona stronka Big Grin


RE: MoneyNinja zarabia - MoneyNinja - 14-02-2015 00:19

================================
13 luty 2015
Zarobione: 76 PLN
UU: 129
Leadów: 8
Konwersja: 6.2%

Cel na luty:
494 PLN / 1 000 PLN

================================

Obawiałem się że dzisiejszy piątek 13, okaże się dla mnie pechowy bo na pierwszego leada musiałem czekać aż do 15. Na koniec dnia uzbierało się 7 leadów więc jestem zadowolony Smile
Zakupiłem dziś również domene pod 2 niszę Smile


Odpowiedzi:
- Tropek to prawda hotcash.pl trochę zamula ale nie jest to dla mnie jakoś bardzo odczuwalne.


RE: MoneyNinja zarabia - MoneyNinja - 15-02-2015 00:46

================================
14 luty 2015 Heart
Zarobione: 85.5 PLN
UU: 96
Leadów: 9
Konwersja: 9.38%

Cel na luty: 579.5 PLN / 1 000 PLN
================================

Udana sobota Smile
Niestety nie ogarnąłem jeszcze stronki pod drugą niszę mam nadzieje że uda mi się ją dokończyć jutro albo w najbliższym czasie Smile Pozdrawiam


RE: MoneyNinja zarabia - MoneyNinja - 15-02-2015 23:33

================================
15 luty 2015
Zarobione: 38 PLN
UU: 144
Leadów: 4
Konwersja: 2.78%

Cel na luty: 617.5 PLN / 1 000 PLN
================================

No cóż... dzisiaj słabo ale tragedii nie ma (no chyba że chodzi i konwersje), tym bardziej że dziś był całkowity autopilot ponieważ zajmowałem się głównie stronką do innej niszy, stronki jednak nadal nie ukończyłem facepalm.
Nie mogę się doczekać jutra mam kilka pomysłów. Najprawdopodobniej jutro kupuje Ninja Blaster więc powinno być lepiej.
Pozdrawiam wszystkich Smile


RE: MoneyNinja zarabia - MoneyNinja - 16-02-2015 22:50

================================
16 luty 2015
Zarobione: 28.5 PLN
UU: 82
Leadów: 3
Konwersja: 3.66%

Cel na luty: 646 PLN / 1 000 PLN
================================

Słabo, słabo coraz słabiej Smile Ale jestem dobrej myśli bo pracuje nad nowymi niszami i ulepszam obecną, więc wkrótce zarobki powinny wzrosnąć. Pozdrawiam i życzę dobrej nocy Lol


RE: MoneyNinja zarabia - Maxkipl - 17-02-2015 11:16

Chciałbym tyle zarabiać co ty xD


RE: MoneyNinja zarabia - MoneyNinja - 17-02-2015 23:48

================================
17 luty 2015
Zarobione: 19 PLN facepalm
UU: 46
Leadów: 2
Konwersja: 4.35%

Cel na luty: 665 PLN / 1 000 PLN
================================

TRAGEDIA! Po południu moje konto dostało bana a więc jedyne źródło spamu poszło się j#&*ć. Nie wróżę sobie jutro jakiegokolwiek zarobku ponieważ startery dopiero zamówione a pozostałe nisze cały czas w trakcie tworzenia (dzisiaj nic z nimi nie robiłem facepalm). Jutro muszę się wziąć solidnie za pracę bo jest coraz gorzej Angry. Pozdrawiam i mam nadzieję że u was z zarobkiem dużo lepiej niż obecnie u mnie.

Odpowiedzi:

- Maxkipl więc dlaczego nie zarabiasz Smile? 10% to pomysł a 90% to chęci, nawet mając super zajebistą niszę a nic z nią nie robiąc (tak jak ja obecnie) nic nie zarobisz. Sam się przyznaje do tego że jestem idiotą marnując czas na głupoty zamiast wziąć się solidnie za zarabianie, jednak naprawdę jest mi bardzo ciężko przełamać lenistwo bo ciągle przekładam coś na jutro a potem na pojutrze. Dlatego stawiam sobie cel na środę, przy wszystkich świadkach z zarabiam.com:

- Skończę poprawki na stronie do głównej niszy
- Skończę stronę do 2 niszy

Pozdrawiam jeszcze raz Smile