Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Subskrypcja sms a lokalna gazeta ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Subskrypcja sms a lokalna gazeta ? (/Temat-Subskrypcja-sms-a-lokalna-gazeta-108464)

Strony: 1 2 3


RE: Subskrypcja sms a lokalna gazeta ? - vogel222 - 14-02-2015 23:17

No ok, macie racje z tym ,,co 3 osoba wygrywa". To może dodać ogłoszenie taką ramkę fajnie graficznie zrobioną w gazecie, z testem IQ, napisać że Obama ma tyle i tyle, takie porównania Big Grin i link żeby robili Big Grin co wy na to :S


RE: Subskrypcja sms a lokalna gazeta ? - Voldir - 14-02-2015 23:22

Już lepiej jest wymyślić coś z Putinem i jego IQ. Czy jest na tyle głupi by zaatakować Polskę hehe Smile


RE: Subskrypcja sms a lokalna gazeta ? - notentego - 14-02-2015 23:52

(14-02-2015 23:22)Voldir napisał(a):  Już lepiej jest wymyślić coś z Putinem i jego IQ. Czy jest na tyle głupi by zaatakować Polskę hehe Smile

Zaraz jakiś senior przeczyta "...Putin... zaatakować Polske..."


RE: Subskrypcja sms a lokalna gazeta ? - Voldir - 14-02-2015 23:57

heheheh

Media Markt - nie dla idiotów - Sprawdź koniecznie czy możesz robić tam zakupy. Zrób test IQ na stronie: XXX beka


RE: Subskrypcja sms a lokalna gazeta ? - Damkofr - 15-02-2015 04:10

;D macie pomysły, ciekawy wątek ;d


RE: Subskrypcja sms a lokalna gazeta ? - Duxone00 - 15-02-2015 13:18

kod qr to ten kwadracik z kropeczkami ? jak tak to jest taka możliwość z tego co ogarniam to któryś ze skracaczy posiada taką opcję.

doładowania jak doładowania ale np lp z ofertą doładowania na miesiąc karty miejskiej (biletu)
następnie wydrukowanie kilkuset ogłoszeń z kodem qr + link obok (jakiś wiarygodny)
i po prostu zostawienie infomacji w autobusie komunikacji miejskiej, dziennie takim busem jeździ kilkaset osób większość do szkoły pracy i mają takie bilety również znają cenę przedłużenia takowego biletu

uważam że nie głupi pomysł


RE: Subskrypcja sms a lokalna gazeta ? - Krakersik - 15-02-2015 13:37

Internet daje pewną anonimowość. Zacznijcie się bawić w realu to zobaczycie jak szybko Wam się za dupę wezmą. Już pomysł z doładowaniem karty miejskiej to jakaś przeginka? Tak się spieszy do kryminału? Już nie mówię o adwokatach firm typu Media Markt czy inne. Oni są nawet gorsi od prokuratora. Oskubią Was tak że do końca życia za darmo będziecie zarabiać w internecie.


RE: Subskrypcja sms a lokalna gazeta ? - Voldir - 15-02-2015 16:20

@[Krakersik] Nie widziałeś ironii w Moim pomyśle z Media Markt? facepalm

Kto ma Ci się do dupy dobrać, jeśli będziesz robił akcję z plakatami powiedzmy w nocy? No nie wiem czy internet daje Ci 100% anonimowości. Słyszałem nie raz od chłopaków na osiedlu jak znaleźli pewnego "kozaka" który im wrzucał na forum. Chodzi oczywiście o pewną bojówkę z Podkarpacia Smile

"Tak się spieszy do kryminału?" - Rozbroiłeś mnie tym stwierdzeniem beka Proszę Cię, bądźmy poważni Smile


RE: Subskrypcja sms a lokalna gazeta ? - SethTroxler - 15-02-2015 16:37

Gazeta? Dobra konwersja, promocja offline jest ciągle bardzo skuteczna. Tak samo jak i reklamy na płotach - lecz słabsza skuteczność. Wszystko można zrobić legalnie - lecz pomysły, które wyglądają dobrze w świetle dziennym się liczą.

Wysłane z mojego MI 3W


RE: Subskrypcja sms a lokalna gazeta ? - Mailowiec - 15-02-2015 16:44

Reklama w telegazecie za SMS w ogłoszeniach erotycznych Jerk2 "Zobacz moje nagie zdjęcia" Jerk