Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szybkie 1000 zł - Bez inwestycji - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Szybkie 1000 zł - Bez inwestycji (/Temat-Szybkie-1000-zl-Bez-inwestycji-108458)

Strony: 1 2


Szybkie 1000 zł - Bez inwestycji - DreamCh - 12-02-2015 23:12

Witajcie,

Kilka tygodni temu znalazłem ogłoszenie o pracę przez internet. Polegała ona na uzyskiwaniu klientów dla banków. Oczywiście za "pracodawcą" stał polecający użytkownik Ale dałem się nabrać i nie żałuję. Gościu po rejestracji z jego linku polecającego wysłał mi 2 poradniki:

http://www74.zippyshare.com/v/qVD1v6zS/file.html

1. Tysiąc w kilka godzin - Tytuł totalnie wyglądający jak jeden z tych w których obiecują miliony w miesiąc Big Grin Ale całkiem ciekawy i działa.

2. Pozyskiwanie klientów przez portale ogłoszeniowe - Całkiem fajnie opisane i ja też się na to nabrałem rejestrując się z refa.
- Do tej metody dodałem kontakt telefoniczny. Ludzie ciągle dzwonią w związku z zapytaniem o pracę. (Jeśli chcesz skorzystać z tej metody i masz głos jak kobieta to lepiej udawaj kobietę) Na początku trochę drżał mi głos ale dałem radę 2

Jest to na pewno bardziej legalna metoda od subSMS bo koniec konców wszystko jest darmowe a osoba zainteresowana ogłoszeniem również może zarobić jeśli tylko zna podstawy obsługi komputera i internetu.

Ile zarobiłem?
10 osób z grona moich znajomych i rodziny zarejestrowało się przy mnie więc tj. 600 zl. Do tego dochodzi 4 dalszych znajomych, którzy za 0,5 litra czystej postanowili negocjować dalsze warunki współpracy Big Grin

A więc:

840 zł - 100 zł (Inwestycja w alkohol)=700 zł w ciągu 2 tygodni. Nie zajęło mi to dużo czasu, może kilka godzin.

To nie koniec. W ciągu 5 dni odebrałem około 50 telefonów i około 8 osób przystało na założenie konta bankowego. Nie wiem ilu z nich faktycznie to zrobiło ponieważ leady zaliczane są dopiero po upływie danego czasu.

Na tą chwilę usunąłem ogłoszenia bo mam dużo pracy ale na pewno ponowię tą zabawę.


Pozdrawiam


RE: Szybkie 1000 zł - Bez inwestycji - matig - 15-02-2015 21:53

Też ciekawy pomysł jest z pożyczkami pozabankowymi, niektóre płacą za pozyskanego klienta w 24 godz. od przyznanej pożyczki. Zaś jeśli to pierwsza pożyczka osoby wnioskującej - 0% prowizji, a więc klient pożycza kwotę np. 100 zł, za kilka dni oddaje 100 zł , a Ty masz prowizję na koncie.
Znam 3 firmy takie, jednak polecam dwie, gdyż zero pytań dodatkowych, wypełnia klient prosty wniosek i w 15 min. jest decyzja, jak pozytywna, Ty masz prowizję na konto w 24 godz. wypłaconą.
I drugi ciekawy sposób jaki posiadam, to polecanie sklepu - za pozyskanego klienta masz ok. 20-30 zł, a produktów mnóstwo i każdy coś dla siebie wybierze.


RE: Szybkie 1000 zł - Bez inwestycji - rachman - 16-02-2015 01:46

Cytat:Jest to na pewno bardziej legalna metoda od subSMS...
To kolego najpierw upewnij się czy dany pp zezwala na tego typu działania. Firmy które znam kasują konta od ręki za praktyki tego typu co Ty dałeś się złapać. Więc z tą legalnością to nie pisz tak ogólnie bo w wielu przypadkach grozi to banem i innymi konsekwencjami. Wszystko zależy od zapisów w regulaminie. Jeśli Twój program zezwala na wprowadzanie w błąd i ruch motywowany to naprawdę wyjątkowy program partnerski Smile


RE: Szybkie 1000 zł - Bez inwestycji - yolo69 - 16-02-2015 02:22

kiepski ten pomysł


RE: Szybkie 1000 zł - Bez inwestycji - AresxXx - 16-02-2015 05:25

To nawet nie jest pomysl, a zwykla proba wciagniecia kogos w bagno.


RE: Szybkie 1000 zł - Bez inwestycji - Dereeris - 16-02-2015 16:46

Ten poradnik co podałeś nie ma sensu ze względów podanych powyżej, drugiej części o zarabianiu przez internet a nie na znajomych pewnie już nie ma Smile


RE: Szybkie 1000 zł - Bez inwestycji - Voldir - 11-03-2015 13:38

Wpadło 100 zł za wniosek o Millenium konto Smile


RE: Szybkie 1000 zł - Bez inwestycji - nokira - 11-03-2015 17:00

Metoda znana ale fajnie że napisałeś. Gratuluje zarobków ;D


RE: Szybkie 1000 zł - Bez inwestycji - Voldir - 12-03-2015 15:17

Znana ale dziś już tak dobrze nie konwertuje jak kiedyś Smile


RE: Szybkie 1000 zł - Bez inwestycji - kastaniety - 05-07-2015 13:12

Wole nie ryzykować, kiepski pomysł.