Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sub vs Premium - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Sub vs Premium (/Temat-Sub-vs-Premium-108456)

Strony: 1 2


Sub vs Premium - osinex - 12-02-2015 22:42

Siema,
Jak wynika z waszego doświadczenia czy jest jakas widoczna różnica w konwersji między Subskrypcjami z pinem, a premium z wysylaniem smsa?


RE: Sub vs Premium - Leaders - 12-02-2015 23:00

W ogólnym rozrachunku konwersja na subach w większości przypadków była u nas mniejsza niż na SMS Premium lub porównywalna, niekiedy tylko wyższa (mnóstwo afer wokół subów i przestróg by nie korzystać ze stron gdzie trzeba podawać nr tel). Dokładając fakt, że na SMS Premium mamy wyższe stawki, różnice w zarobkach niektórych userów sięgały kilkuset % na korzyść SMS Premium (CR podobna lub wyższa na SMS Premium i do tego wyższe zarobki).

W programach typowo konkursowych suby konwertowały w miarę przyzwoicie, z kolei na programach typu video/pliki/streamy - słabiutko.

Póki co suby są u nas wyłączone, ale w następnym miesiącu planujemy dokładnie przejrzeć stare statystyki i włączyć ponownie suby tam, gdzie były one korzystniejsze (np. na pewno program z Doładowaniami).

Generalnie rzecz biorąc - zalecamy stawkę 6.50 lub 9.50 PLN Smile


RE: Sub vs Premium - osinex - 12-02-2015 23:36

Zawsze myślałem że suby konwertują lepiej od smsów..
Nawet nie marzyłem o tak rzeczowej odpowiedzi Smile Dzieki !


RE: Sub vs Premium - Leaders - 13-02-2015 00:35

Cały nasz top zarabia na SMS Premium, a suby też miał do wyboru... Wink

Do usług!


RE: Sub vs Premium - suchy0001 - 13-02-2015 11:48

Jednak Karczu ja myślę,że na subach wyszedłbyś lepiej i więcej zarobił Smile z smsa 30.75 masz 3 zł reszta idzie do partnera.Subskrypcja to inwestycja.Powinieneś je włączyć bo mimo,że konwertują według Ciebie gorzej to przynoszą Karcz provider pasywne zyski..


RE: Sub vs Premium - Leaders - 13-02-2015 15:59

Obecnie mamy pasywne zyski z tamtych subów, ale miliony to nie są Smile

Wiem, że to zabrzmi populistycznie, ale lubimy jak się Wam hajs zgadza w pierwszej kolejności - jak jesteście zadowoleni, to i my na tym zyskujemy. Wasze zadowolenie i dobre opinie na forum są bardziej perspektywiczne niż ten dochód pasywny z subów (który i tak z czasem ma tendencję spadkową).


RE: Sub vs Premium - suchy0001 - 13-02-2015 18:13

To Karczu nie lepiej dać wybór to lub to? Smile wtedy miliony same będą splywac Smile)

Tapatalk xperia z2


RE: Sub vs Premium - osinex - 13-02-2015 19:20

(13-02-2015 18:13)suchy0001 napisał(a):  To Karczu nie lepiej dać wybór to lub to? Smile wtedy miliony same będą splywac Smile)

Tapatalk xperia z2

(13-02-2015 18:13) Karcz-Provider napisał(a):  Póki co suby są u nas wyłączone, ale w następnym miesiącu planujemy dokładnie przejrzeć stare statystyki i włączyć ponownie suby tam, gdzie były one korzystniejsze (np. na pewno program z Doładowaniami).



RE: Sub vs Premium - suchy0001 - 13-02-2015 19:24

Ok Smile)

Tapatalk xperia z2


RE: Sub vs Premium - Sebqu - 28-03-2015 23:29

A jaki program na premium najlepiej konwertuje na spamie?