Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[20 gr + reput + refback] Za wyklikanie linków i podesłanie na PW adresów stron - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: [20 gr + reput + refback] Za wyklikanie linków i podesłanie na PW adresów stron (/Temat-20-gr-reput-refback-Za-wyklikanie-linkow-i-podeslanie-na-PW-adresow-stron-108448)

Strony: 1 2 3


RE: [20 gr + reput + refback] Za wyklikanie linków i podesłanie na PW adresów stron - barto3b - 16-02-2015 11:45

Zrobione ! Huh


RE: [20 gr + reput + refback] Za wyklikanie linków i podesłanie na PW adresów stron - sodapro - 16-02-2015 16:34

R540 - Wyświetla mi się komunikat: "Odbiorca nie może w tej chwili odebrać pieniędzy." - 16:25.
Będę próbował później, ale jeżeli dziś się to nie uda, to wypłacę barto3b.

barto3b - Nie wiem czy czytałeś dokładnie - Pula 1 (20 gr), podobnie jak i Pula 2 (10 gr) dawno się wyczerpały - o czym na bieżąco informowałem w temacie. Ostatnia Pula 3 (5 gr) także się w dniu dzisiejszym wyczerpała - ostatnia osoba to R540.
Jeżeli nie będę mógł zlecić wypłaty temu użytkownikowi, to w drodze wyjątku przejdzie ona na Ciebie...

Wkrótce wznawiam akcję...

EDIT:
Użytkownikowi R540 odwdzięczyłem się wyklikaniem kilku ref'ów, z racji iż był problem z PP. Natomiast do barto3b poleciało 5 gr.
Oczywiście oprócz tego przyznaję reputy.


RE: [20 gr + reput + refback] Za wyklikanie linków i podesłanie na PW adresów stron - thc19905 - 28-02-2015 21:38

jeszcze aktualne


[20 gr + reput + refback] Za wyklikanie linków i podesłanie na PW adresów stron - surfer0700 - 03-04-2015 12:38

Moderator uznał temat za PRZEDAWNIONY i przenosi go do Archiwum.