Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem podczas instalacji Windows Installer 3.1 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Boty i Programy (/Forum-Boty-i-Programy-357)
+--- Wątek: Problem podczas instalacji Windows Installer 3.1 (/Temat-Problem-podczas-instalacji-Windows-Installer-3-1-108446)

Strony: 1 2


Problem podczas instalacji Windows Installer 3.1 - Soplica - 12-02-2015 20:30

Witam, chciałbym od nowa mieć 3 dniową wersję testową programu "Ninja Blaster". Zrobiłem to jak opisał Klin w poradniku, ściągnąłem Virtual Boxa, potem Windows Installer 3.1, lecz podczas instalacji wyskakuję komunikat "W magazynie brak miejsca dla wykonania tego polecenia"

Ktoś wie jak temu zaradzić?


RE: Problem podczas instalacji Windows Installer 3.1 - FreeZzz - 12-02-2015 20:41

Przy przygotowaniu do instalacji system możliwe że nadałeś za mało miejsca na system Wink

A tak w ogóle to zainstaluj normalnie z płyty windowsa, bo inaczej nic Ci nie zadziała Big Grin


RE: Problem podczas instalacji Windows Installer 3.1 - Soplica - 12-02-2015 20:53

(12-02-2015 20:41)FreeZzz napisał(a):  Przy przygotowaniu do instalacji system możliwe że nadałeś za mało miejsca na system Wink

Co mogę w tym przypadku zrobić?


RE: Problem podczas instalacji Windows Installer 3.1 - FreeZzz - 12-02-2015 21:12

Może będzie łatwiej, masz może windowsa7 albo viste,xp,8 na płycie?


RE: Problem podczas instalacji Windows Installer 3.1 - Soplica - 12-02-2015 21:20

Tak Windows 7 Ultimate Smile


RE: Problem podczas instalacji Windows Installer 3.1 - FreeZzz - 12-02-2015 22:18

Wiec tak, robisz nowy profil na wirtualnej maszynie, włóż płytę i odpal profil na maszynie, potem bedziesz musiał nacisnąć w pewnym momencie dowolny klawisz i potem już normalna instalacja Win 7 Wink


RE: Problem podczas instalacji Windows Installer 3.1 - Soplica - 12-02-2015 23:09

(12-02-2015 22:18)FreeZzz napisał(a):  Wiec tak, robisz nowy profil na wirtualnej maszynie, włóż płytę i odpal profil na maszynie, potem bedziesz musiał nacisnąć w pewnym momencie dowolny klawisz i potem już normalna instalacja Win 7 Wink

Czyli nie ominie się bez formatu?


RE: Problem podczas instalacji Windows Installer 3.1 - SoveR - 12-02-2015 23:24

Jakiego formatu? Odpalasz Virtual Box'a tworzysz nowy profil, wkładasz płytę do stacji dysków Big Grin Następnie odpalasz stworzony profil na Virtual box'ie i dostaniesz komunikat "Nacisnij dowolny klawisz który spowoduje rozruch płyty CD" coś w tym stylu ;_


RE: Problem podczas instalacji Windows Installer 3.1 - TeYroXOfficial - 12-02-2015 23:38

yyy, eee, ja stawialem kilka dni temu wirtualke wlasnie z win 7 ultimate, installera normalnie zainstalowalem pod dana wersje bitow o.O
A jak Ci wyskoczy blad z Net Frameworkiem to bd musial go wlaczyc recznie (nie pamietam teraz gdzie dokladnie bo jestem na tel), jest wbudowany w 7-ke


RE: Problem podczas instalacji Windows Installer 3.1 - Soplica - 14-02-2015 00:33

Czyli w tym Virtual Boxie tak jakby wirtualnie wgrywam system windows 7 i tam korzystam z programu, w którym mi wygasła licencja?