Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Potwierdzenie rejestracji z reflinka - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Potwierdzenie rejestracji z reflinka (/Temat-Potwierdzenie-rejestracji-z-reflinka-108444)



Potwierdzenie rejestracji z reflinka - ololo - 12-02-2015 20:08

Nie mam dotychczasowych doświadczeń z reflinkami, po prostu działam sam, a werbowanie nie jest moją mocną stroną Lol , a zastanawia mnie jedna rzecz. Widzę, że rejestracje z refów się też kupuje/sprzedaje - skąd osoba polecająca kogoś wie, że zarejestrował się konkretny ktoś? Tzn. umawiam się, że zapłacę komuś za rejestrację i jak to wygląda zazwyczaj - w danym serwisie jest tabelka z mailami/loginami Twoich poleconych?
Czy w serwisach w których ten handel kwitnie (chyba najbardziej w tych "PTC") jest jakiś niepisany standard - np. zazwyczaj jest login usera pod Tobą podany?

Nie mam konta w żadnym takim serwisie, dodatkowo chyba nigdzie nie mam żadnego poleconego, a potrzebuje wiedzieć czy są jakieś standardy. Skąd serwisy płacące za polecenia wiedzą, że user się rzeczywiście zarejestrował?

Z góry rozjaśnienie tematu.


RE: Potwierdzenie rejestracji z reflinka - 9Jarek9 - 13-02-2015 15:23

Zazwyczaj jak wchodzisz na jakiejś stronie w zakładke z poleconymi, masz tam wypisane wszystkie ich nicki wraz z zarobkiem. Nie na wszystkich serwisach tak jest, ale w większości.


RE: Potwierdzenie rejestracji z reflinka - ololo - 13-02-2015 22:49

Ok, dzięki za odpowiedź!