Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Shorte.st czy AdFly? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Shorte.st czy AdFly? (/Temat-Shorte-st-czy-AdFly-108435)



Shorte.st czy AdFly? - jogobela9 - 12-02-2015 18:37

Od 3 lutego Shorte zaczęło drastycznie obniżać stawki Sad początkowo zmniejszyli do 1.13$ a teraz stawka wynosi 0.92$ czyli prawie dwukrotnie zmniejszyli płatność. Natomiast AdFly cały czas utrzymuje płace na poziomie ponad 1.40$. Ostatnio na AdFly zauważyłem że w linku który skracam nie pojawiają się te linki które skróciłem lecz jakieś reklamy, których nie wstawiałem. Ludzie też to zauważyli przez co gdy na shorte miałem dziennie mniej więcej 1000 wyświetleń to na adfly max 400 wyświetleń na dzień.
Z tego wynika, że bardziej opłaca się Shorte, dodam że na shorte szybciej się skraca linki bo dodając skrócony link na fb nie trzeba wpisywać kodu z obrazka natomiast facebook wymaga tego od adfly.
Rejestrując się z tego linku https://shorte.st/ref/312dc7735a dostajecie pare % więcej $ za każde wyświetlenie.


RE: Shorte.st czy AdFly? - qortak - 12-02-2015 19:09

Dzieki za info,
ale zgłoszone za " Rejestrując się z tego linku x dostajecie pare % więcej $ za każde wyświetlenie.".
Masz 1 post i już próbujesz oszukiwać ludzi na forum.


Shorte.st czy AdFly? - surfer0700 - 12-02-2015 19:57

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.