Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
G2A - Czy da się na tym zarobić - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: G2A - Czy da się na tym zarobić (/Temat-G2A-Czy-da-sie-na-tym-zarobic-108395)

Strony: 1 2


RE: G2A - Czy da się na tym zarobić - selfie - 12-02-2015 23:53

@[Vhailors]

Wybacz za spam ale nie wiesz może jak działa system cookies?
Chodzi mi bardziej o to że:

Użytkownik A wchodzi w twój link referencyjny a później w mój i teraz pytanie brzmi- Kiedy coś zakupi ty dostajesz prowizje czy ja (pewnie ty) czy może jakoś inaczej to działa?


RE: G2A - Czy da się na tym zarobić - Vhailors - 12-02-2015 23:59

Właśnie dzisiaj zastanawiałem się nad tym i... Nie mam pojęcia. Jutro będę myślał nad tym.

Wydaje mi się, że mam strasznie kiepski wyniki, jak na traffic. Selfie, pochwalisz się jak Ci idzie? Zawsze będzie możliwość porównania Big Grin


RE: G2A - Czy da się na tym zarobić - selfie - 13-02-2015 00:13

Ja poświęciłem od 10 lutego jakąś godzinę na spam więc po śmieciowym ruchu mam 'niby' 354 cookies wynik słaby ale skupiłem się teraz bardziej na własnym sklepiku z kluczami i jakoś nie mam czasu. Jak to drugie nie wypali to wrócę do G2A mam zresztą pomysł by samemu tam sprzedawać klucze Big Grin


RE: G2A - Czy da się na tym zarobić - Vhailors - 14-02-2015 23:40

Staram się aktualizować dziennik w pierwszym poście - tak jest mi łatwiej zestawić efekty pracy Smile