Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
G2A - Czy da się na tym zarobić - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: G2A - Czy da się na tym zarobić (/Temat-G2A-Czy-da-sie-na-tym-zarobic-108395)

Strony: 1 2


G2A - Czy da się na tym zarobić - Vhailors - 12-02-2015 00:53

Witam! Nie będę się rozwodził nad swoimi celami, bo współpracę z G2A uważam aktualnie za zabawę. O ile się nie mylę temat o tym PP już jest więc opiszę krótko.

G2A jest programem partnerskim polegającym na sprzedaży gier przez pośrednika zaproszonego linkiem referencyjnym. To co przyciągnęło mnie do tego serwisu to "wieczna" wartość takiego kliknięcia. W innych słowach, jeżeli ktoś kliknie w Twój link referencyjny to niezależnie kiedy dokona zakupy, zawsze dostaniesz prowizję. W połączeniu z trzy poziomową piramidą, może być to stałym źródłem dochodu przy wcześniejszym nakładzie pracy.

W takim Programie Partnerskim najważniejsza jest systematyczność i cierpliwość, stą też dziennik. Będę krótko zapisywał efekty dzień po dniu.

Oczywiście zapraszam do serwisu:
czysty: g2a.com
REF

Dzień pierwszy:
Pozyskiwanie ciastek (ludzi, którzy kliknęli w refa)
Stan: 334 ciasteczek Big Grin

Dzień drugi:
Stan: 850 ciasteczek

Dzień trzeci:
Stan: 1250 ciasteczek

Dzień czwarty:
Stan: 1650 ciasteczek
7 zamówień "w koszyku", każde niezrealizowane. Ale idziemy w dobrym kierunku.


RE: G2A - Czy da się na tym zarobić - Onyke - 12-02-2015 03:54

Zarobiłeś już coś z tych 334 ciasteczek?


RE: G2A - Czy da się na tym zarobić - selfie - 12-02-2015 05:59

Ja bym się nie cieszył z tych ciasteczek bo jak wejdziesz w swój link i będziesz odświeżał to co chwilę ci będzie zaliczało ciasteczko albo dodaj link na twittera i dziwnym trafem zawsze mam coś koło 10 wejść z podobnych albo takich samych IP nie wiem dlaczego pisałem do supportu i nie wiedzą czemu... albo tylko ja tak mam beka


RE: G2A - Czy da się na tym zarobić - Nexudus - 12-02-2015 06:14

Co to sa te ciasteczka? Powodzenia Smile


RE: G2A - Czy da się na tym zarobić - selfie - 12-02-2015 06:18

(12-02-2015 06:14)Nexudus napisał(a):  Co to sa te ciasteczka? Powodzenia Smile

@[Nexudus]

Cookie's oznaczają że jeżeli ktoś wejdzie z twojego linku na tą stronę ale nic nie kupi i wróci na przykład za miesiąc i wtedy dopiero dokona zakupu to i tak zaliczy to jako kupno z linku referencyjnego i otrzyma on prowizje.


RE: G2A - Czy da się na tym zarobić - Vhailors - 12-02-2015 11:53

Wczoraj zacząłem, dopiero wezmę się pełną parą do roboty. Wiem, że te ciasteczka się powtarzają, ale nielicznie. Myślę, że na aktualne 542 jakieś 450 jest uu. Do tego kilka osób dokonało rejestracji.

Myślę, że za jakieś dwa tygodnie zacznie coś wpadać


RE: G2A - Czy da się na tym zarobić - Damkofr - 12-02-2015 12:19

Ciekawy dziennik się zapowiada, dodaje temat do ulubionych Smile


RE: G2A - Czy da się na tym zarobić - selfie - 12-02-2015 13:37

(12-02-2015 11:53)Vhailors napisał(a):  Wczoraj zacząłem, dopiero wezmę się pełną parą do roboty. Wiem, że te ciasteczka się powtarzają, ale nielicznie. Myślę, że na aktualne 542 jakieś 450 jest uu. Do tego kilka osób dokonało rejestracji.

Myślę, że za jakieś dwa tygodnie zacznie coś wpadać

Spokojnie rozumiem, też coś tam kręce od kilku dni i też mam nadzieje że zacznie coś wpadać Lol Powodzenia!


RE: G2A - Czy da się na tym zarobić - twardy - 12-02-2015 13:58

Wejdziesz na twitcha, na youtube'a... wszedzie duza konkurencja. Ale powodzenia.


RE: G2A - Czy da się na tym zarobić - krzysio3001 - 12-02-2015 14:40

Dobra reklama to klucz do sukcesu Smile Jeśli dobrze wypromujesz ten serwis swoim refem to na pewno zarobisz. Wystarczy (czasem aż) dotrzeć do potencjalnego odbiorcy. Big Grin
Wysłane za pomocą Tapatalk na Windows Phone 8.1