Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Najlepszy serwis z subskrypcjami SMS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Najlepszy serwis z subskrypcjami SMS (/Temat-Najlepszy-serwis-z-subskrypcjami-SMS-108365)

Strony: 1 2


Najlepszy serwis z subskrypcjami SMS - Garwand - 11-02-2015 18:49

Witam wszystkich użytkowników, to mój pierwszy temat (i post!) na tym forum, ale mniejsza o to. Jestem ciekaw, który serwis z subskrypcjami SMS jest najlepszy ze wszystkich, oferuje najlepsze stawki, programy i najwięcej leadów zapewnia, no więc zaczynajac:

Eforsa:
~ 10 zł jednorazowo - koszt SMSa 25 zł
~ 7.50 zł co tydzień, o ile użytkownik nie wypisze się - koszt SMSa 15 zł
~ 2.50 zł 3 razy w tygodniu, o ile użytkownik nie wypisze się - koszt SMSa 5 zł

FireSub.pl:
~ 3.50 zł (jednorazowo?) - koszt SMSa 6.15 zł, 3 razy w tygodniu

Leadmore:
~ 6.00 zł lub 4.50 zł (jednorazowo?) - koszt SMSa 4,92 zł, 3 razy w tygodniu

MyLead.pl:
~ 9.50 zł jednorazowo - koszt SMSa 25 zł
~ 4.00 zł (2 razy w tygodniu?) - koszt SMSa 6.15 zł, 3 razy w tygodniu
~ 2.50 zł (3 razy w tygodniu?) - koszt SMSa 6.15 zł, 3 razy w tygodniu

Aureon:
~ 4zł (jednorazowo?)

Treesub.pl:
- Tutaj nie wiem w ogóle jak to wygląda

HotCash.pl:
- Jak wyżej

Jeśli pominąłem jakieś serwisy, to proszę o wypisanie ich w poście. Nie wiem, czy podałem dobre stawki serwisów, jeśli złe, to proszę o poprawę i podanie tych, jak HotCash i Treesub nalicza. Z tego co widać, wg. stawek najlepszymi serwisami wydają się MyLead.pl i eForsa. Czy tak rzeczywiście jest? Czy może któryś serwis oferuje lepsze stawki, wraz z lepszym nabijaniem Leadów? Jestem bardzo ciekaw, który serwis przoduje w stawkach i naliczanych leadach. Mam nadzieję, że rozwinie się tutaj dyskusja o serwisach z subskrypcjami SMS. Dziękuję za każdą odpowiedź.

Pozdrawiam,
Garwand



RE: Najlepszy serwis z subskrypcjami SMS - FreeZzz - 11-02-2015 21:29

HotCash.pl dzisiaj zarejestrowałem konto i troszkę popisałem z adminem na GG i okazuje się miła aministracja, zobaczymy jak będzie to z zarobkami w sobotę będę starotwać z masowym spame a do soboty przygotowanie :3 Edytuję w sobotę i Ci powiem Wink


RE: Najlepszy serwis z subskrypcjami SMS - Stworkowaty - 11-02-2015 21:36

A ja polecam Eforse, zarobiłem troszkę a reszta wpada z cotygodniowej subskrybcji.: )


RE: Najlepszy serwis z subskrypcjami SMS - WuJeKuBa - 11-02-2015 21:42

Również polecam HotCash.pl Admin do spraw ogólnych pomaga we wszystkim Big Grin Nawet pisałem do niego, aby mi przetłumaczył zdanie na angielski z fejs podglądaczem i przetłumaczył lepiej niż google translate mi to zrobił xD


RE: Najlepszy serwis z subskrypcjami SMS - wisniowy13 - 11-02-2015 23:34

to programy z HotCasha albo jakichś innych serwisów działają zagranicą?


RE: Najlepszy serwis z subskrypcjami SMS - Tidus - 11-02-2015 23:37

Leadmore ≥ HotCash > reszta > eforsa

(11-02-2015 23:34)wisniowy13 napisał(a):  to programy z HotCasha albo jakichś innych serwisów działają zagranicą?

Tak


RE: Najlepszy serwis z subskrypcjami SMS - oskar063 - 12-02-2015 18:08

(11-02-2015 23:37)Tidus napisał(a):  Leadmore ≥ HotCash > reszta > eforsa

(11-02-2015 23:34)wisniowy13 napisał(a):  to programy z HotCasha albo jakichś innych serwisów działają zagranicą?

Tak


Dlaczego eforsa "najgorsza"?

Można się dowiedzieć czemu?


RE: Najlepszy serwis z subskrypcjami SMS - Rav656 - 12-02-2015 19:52

Polecam eforsę. Bardzo szybkie wypłaty, bardzo dobre programy. Konwersja też niczego sobie Wink


RE: Najlepszy serwis z subskrypcjami SMS - MoneyNinja - 15-02-2015 01:23

HotCash i Leadmore, po nich długo długo nic Smile

Sam jestem na HotCashu i jak najbardziej polecam, miła i pomocna administracja, ciekawe programy i możliwość stworzenia własnego gatewaya Smile


RE: Najlepszy serwis z subskrypcjami SMS - Igneel - 15-02-2015 21:12

Polecić nie mogę nic bo zbyt krótko pracuje i nie mam doświadczenia, mogę tylko powiedzieć, że przyjemnie i chyba najlepiej mi się pracuję z leadmore