Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Serwisy PPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Serwisy PPA (/Temat-Serwisy-PPA-108364)



Serwisy PPA - ktostujest - 11-02-2015 18:08

Od pewnego czasu zaczołem robić strote internetową(od podstaw) pod zarabianie na PPA. Sporo juz przygotowałem jednak teraz przyszedł czas na wybranie serwisu. Jakie serwisy PPA polecacie i dlaczego, może ktos opisze mi ich wady i zalety Smile

Pozdrawiam ...Smile


RE: Serwisy PPA - nitek44 - 11-02-2015 18:35

Firecash - od lat na rynku, dobre stawki (jak zgłosisz się po VIP - a jako Polak dostaniesz taki typ konta z pewnością), regularne wypłaty.


RE: Serwisy PPA - Max998 - 11-02-2015 18:44

Również polecam FireCash, tak jak mówi kolega wyżej. Smile


RE: Serwisy PPA - Slight - 11-02-2015 21:04

Ja polecam serwis ROARINGCASH.com, który proadzony jest przez Polaków. Wypłaty masz na czas, sms z powiadomieniem leada, szczegółowe statystyki, gateway, video stream, link locker, możliwość stworzenia własnego mirrora, mobilna aplikacj, no i szybki odpowiedź supportu, gdyż cały czas siedzą na chacie. Wink


RE: Serwisy PPA - Klin - 12-02-2015 02:19

CPAGrip - pewny serwis z dobrym supportem. Mila obsluga przez chat/skype.

Genialna konwersja na USA, dobre oferty ogolnie dla calego globu. Mnogosc opcji i edycja poszczegolnych LP.

Zostaw polskie serwisy


Serwisy PPA - Admin - 12-02-2015 13:32

TEMAT PRZENIESIONY
Moderator uznał że wątek został założony w nieodpowiednim dziale, co skutkowało przeniesieniem tematu.


RE: Serwisy PPA - lolekxp - 12-02-2015 14:29

HighCash, RoaringCash, FireCash, CPAGrip - wszystkie pewniaki Wink


RE: Serwisy PPA - ktostujest - 12-02-2015 14:48

a kiedy są wypłaty?
jak się zleci czy danego dnia miesiąca ?Big Grin


RE: Serwisy PPA - lolekxp - 12-02-2015 17:30

W większości serwisów PPA jest tak że możliwość wypłaty odblokowywuje się ostatniego dnia miesiąca a kasę dostajesz do 10 następnego, jednak zawsze można się ugadać z adminami Wink