Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestycja BTC . Gdzie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: Inwestycja BTC . Gdzie? (/Temat-Inwestycja-BTC-Gdzie-108358)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Inwestycja BTC . Gdzie? - tixer - 20-02-2015 23:39

Nigdzie po prostu trzymaj i czekaj na korzystny kurs.


RE: Inwestycja BTC . Gdzie? - biol1y - 21-02-2015 14:01

Bywają takie momenty, wtedy % dobija (rekordowo) 290 % ale to utrzymuje się kilka godzin i wszystko wraca do normy. Pytasz o optymalny % roczny ? Czyli masz na myśli taki, żeby zarobić i nie zaglądać codziennie na giełdę ? Nie potrafię odpowiedzieć na to pytanie :/ Nawiązując jeszcze do pytania - jak sprawdzić jaki % oferują inni inwestorzy odsyłam do wykresu (akurat niefortunnie zrobiłem :/) :
[Obrazek: reovhv.jpg]

Wynika z niego, że nikt nie oferuje pożyczki bitcoina za 0.17% rocznie, ale przesuwając myszkę odpowiednio w prawo, wyciągamy wniosek, że pożyczki na 5% oferuję kilku inwestorów na łączną wartość 303 BTC, jadąc jeszcze bardziej w prawo widać, że za niecałe 7% kwota bitcoinów przeznaczonych na pożyczki to już 380 BTC. To ile rynek potrzebuje BTC wynika oczywiście z tego ile jest otwartych pozycji.


RE: Inwestycja BTC . Gdzie? - olekn1 - 21-02-2015 14:06

@[biol1y] 5% rocznie? Rolleyes Nie rozumiem


RE: Inwestycja BTC . Gdzie? - biol1y - 21-02-2015 15:15

5 % rocznie, gdyż oprocentowanie swapa opierasz o perspektywę roczną. Skrypt przelicza to na oprocentowanie: miesięczne, dzienne
Reprezentatywny przykład :
[Obrazek: o1o0f2.jpg]

Wynika z tego, że inwestując 1 BTC w swap 5 % po roku zyskujemy 0.05 BTC, po miesiącu 0.004 BTC a codziennie 0.0001 BTC.

W porównaniu do wszystkich ponzi i hyipów (w stylu kopalnia) jest to najbezpieczniejsza inwestycja. Jedyne ryzyko jakie ponosimy to możliwość ingerencji osób trzecich w cold wallety giełdy i zrabowanie bitów (przetrzymując środki gdziekolwiek indziej niż swój portfel mamy to samo niebezpieczeństwo). Nie ma możliwości, że ktoś pożyczy bity z swap i przegra je na giełdzie - po to są depozyty, żeby się zerowały przy stratach i zapewniały inwestorom bezpieczeństwo Big Grin


RE: Inwestycja BTC . Gdzie? - olekn1 - 21-02-2015 15:22

Lepsze to niż po prostu trzymanie BTC, ale niemniej jednak 5%, a 200-300%, jak wcześniej wspominałeś, to jest różnica Undecided


RE: Inwestycja BTC . Gdzie? - biol1y - 21-02-2015 17:24

(21-02-2015 14:01)biol1y napisał(a):  Bywają takie momenty, wtedy % dobija (rekordowo) 290 % ale to utrzymuje się kilka godzin i wszystko wraca do normy.

Tylko tutaj wspomniałem o wysokich %, nigdzie nie napisałem, że to utrzymuje się w skali rocznej. To byłoby niemożliwe, gra z lewarem przestałaby być opłacalna i stałaby się zbyt ryzykowna


RE: Inwestycja BTC . Gdzie? - jackthekiller - 22-02-2015 16:15

dla mnie jak najbardziej orubeks wydaje się bezpieczny

inwestuję tam cały czas, wpłacam i wypłacam instant bez żadnych problemów


RE: Inwestycja BTC . Gdzie? - szygorski - 04-03-2015 09:46

I orubeks padł a był taki bezpieczny :-) Szhkam jakiejś opcji inwestycji i to lepszej niż 5% w skali roku i nic nie mogę znaleźć :-)


RE: Inwestycja BTC . Gdzie? - soni21 - 04-03-2015 19:15

cex.io ok dzieki czyli sie nie zabieram za to


RE: Inwestycja BTC . Gdzie? - biol1y - 05-03-2015 20:07

@soni21
Było wałkowane tyle razy na tym forum, kopanie na cex.io (ani żadnym innym serwisie) nie opłaca się. Przy obecnej cenie btc większość serwisów gdzie kupuje się udziały to bardziej ponzi niż kopalnia - także radzę Ci się zastanowić nad taką inwestycja.