Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestycja BTC . Gdzie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: Inwestycja BTC . Gdzie? (/Temat-Inwestycja-BTC-Gdzie-108358)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Inwestycja BTC . Gdzie? - tixer - 11-02-2015 22:28

BTCJam jest budzi wieksze zaufanie, bo jest reklamowane przez Blockchain, a tego ourbeaks na btctalk nie polecają


RE: Inwestycja BTC . Gdzie? - sitnicki - 11-02-2015 23:08

(11-02-2015 22:28)tixer napisał(a):  BTCJam jest budzi wieksze zaufanie, bo jest reklamowane przez Blockchain, a tego ourbeaks na btctalk nie polecają

BTCJam jako platforma budzi większe zaufanie, ale ...

https://www.youtube.com/watch?v=WCIWKS8jLQ4

Ściągalność takich pożyczek może być zerowa


RE: Inwestycja BTC . Gdzie? - bartex89 - 11-02-2015 23:55

(11-02-2015 21:59)sitnicki napisał(a):  
(11-02-2015 20:01)bartex89 napisał(a):  Polecam ourbeks. Dziennie 1.5%, i w kazdej chwili mozna wycofac caly depozyt.

Jestem od konca grudnia 2014 i z niespelna 100$ mam juz 1BTC i naliczenia 0,015 BTC dziennie + caly depozyt 1 BTC mozliwy do wyplaty

ourbeks

Wątpliwa strona i nie wypłaca kasy.
Zalecam obowiązkowo używanie dodatku do firefox https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/wot-safe-browsing-tool/ który od razu pokazuje opinie użytkowników o stronie.
Widać wtedy czy strona płaci, czy nie.

Strona wygląda tak:

[Obrazek: 0Te7vgp.png]

Proponuje czym prędzej wypłaciś kasę o ile to możliwe.

wyplata w dalszym ciagu instant .

[Obrazek: ourbeks.jpg]

X-value ma opinie ze nie placi od maja zeszlego roku na bitcointalk. Wiec opinie są bardzo wiarygodne...

A co do tego dodatku to wpierw byś przeczytał te opinie, pisza jakies ruski, że to piramida finansowa i temu strona w tym dodatku ma taką reputacje.

Najlepiej odradzać, a nie mieć potwirdzenia w faktach.


RE: Inwestycja BTC . Gdzie? - sitnicki - 12-02-2015 06:34

@bartex89

- znam osobę której wypłata jest zawieszona (może przypadek, może nie. Mnie zapala się światełko)
- nie wszyscy oceniający zostawiają komentarze (nie czytam po rusku)
- druzgocącą przewagę mają oceny negatywne i nie są to pojedyncze oceny (nawet uczestnicy systemu nie ocenili jej pozytywnie)
- AmberdGold też płaciło

to są właśnie fakty.


RE: Inwestycja BTC . Gdzie? - xsebax - 19-02-2015 16:42

Szukam osoby, która jest obeznana w giełdzie BitMarket i obraca inwestycjami BTC SWAP. Mam kilka pytań.


RE: Inwestycja BTC . Gdzie? - olekn1 - 19-02-2015 16:44

(19-02-2015 16:42)xsebax napisał(a):  Szukam osoby, która jest obeznana w giełdzie BitMarket i obraca inwestycjami BTC SWAP. Mam kilka pytań.

Podłączam się do pytania, bo sam chętnie zainwestowałbym 0.8 BTC Tongue


RE: Inwestycja BTC . Gdzie? - biol1y - 19-02-2015 17:59

@xsebax
@olekn1

Pytajcie postaram się odpowiedzieć Wink


RE: Inwestycja BTC . Gdzie? - olekn1 - 19-02-2015 19:07

(19-02-2015 17:59)biol1y napisał(a):  @xsebax
@olekn1

Pytajcie postaram się odpowiedzieć Wink

Jednak już sam wszystko ogarnąłem Tongue

Mam tylko pytanie... Jaki jest optymalny % roczny i czy można gdzieś sprawdzić, za ile % inni zawierają kontrakt BTC? A i czy są momenty, kiedy nie ma inwestorów i jeżeli są, to czy często? Z góry dzięki za odpowiedź.

EDIT.

Trochę lipa, zakładając, że kontrakt daje 100% rocznie, to w pierwszy miesiąc nie daje nam 8.3% tylko 5.95%, bo jest to skumulowany wzrost, ale i tak dobre i tyle Smile


RE: Inwestycja BTC . Gdzie? - olekn1 - 20-02-2015 20:57

@[biol1y] Ppnawiam pytanie, bo pewnie nie zajrzałeś do tematu Tongue

Jaki jest optymalny % roczny i czy można gdzieś sprawdzić, za ile % inni zawierają kontrakt BTC? A i czy są momenty, kiedy nie ma inwestorów i jeżeli są, to czy często? Z góry dzięki za odpowiedź.


RE: Inwestycja BTC . Gdzie? - darkmatthew - 20-02-2015 21:56

Mam 0.00248343 BTC
Gdzie to mogę bezpiecznie zainwestować?Wink

ourbeks bezpieczne?

zainwestowałem,zobaczymy