Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestycja BTC . Gdzie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: Inwestycja BTC . Gdzie? (/Temat-Inwestycja-BTC-Gdzie-108358)

Strony: 1 2 3 4 5


Inwestycja BTC . Gdzie? - Watoga - 11-02-2015 16:43

Gdzie inwestować bitcoiny?
Jakieś gry, stronki typu hyip czy coś?

Z czego wy korzystacie? Leży mi ok. 500k satoshi i nic nie robi Tongue


RE: Inwestycja BTC . Gdzie? - mamrocik - 11-02-2015 16:47

Podczepiam się pod kolegę też posiadam ponad 500k satoshi a kolejne 500k w drodze Big Grin
Chętnie zainwestuje.


RE: Inwestycja BTC . Gdzie? - pankokosik - 11-02-2015 16:48

od 10$ msinv.biz, a z twoją ilością to może tutaj http://scrypt.cc?ref=bagSk (moc obliczeniowa, ładne naliczenia)


RE: Inwestycja BTC . Gdzie? - Watoga - 11-02-2015 16:53

Coś więcej o scrypt.cc ?
Wsadzam tam BTC i tyle ?


RE: Inwestycja BTC . Gdzie? - pankokosik - 11-02-2015 16:54

Kupujesz moc i co 10 minut masz naliczenia, moc można odsprzedać lub dokupić w dowolnym momencie.


RE: Inwestycja BTC . Gdzie? - sitnicki - 11-02-2015 17:24

Proponuje SWAPY na Bitmarket

Oprocentowanie zmienne od 0 do 300%

W tej chwili mam ustawione 228%.

Inwestycja w 100% bezpieczna, brak ryzyka inwestycyjnego.

Moja archiwalna inwestycja:
[Obrazek: slmgWb3.png]



z FAQ:

Rynek kontraktów swap rządzi się prawami popytu i podaży. Jeśli oprocentowanie, które zaoferowałeś w kontrakcie, okaże się atrakcyjne w stosunku do innych kontraktów oferowanych na rynku, inwestorzy pożyczą od ciebie środki i wykorzystają je do otwarcia pozycji w handlu z dźwignią. Jednak jeśli oprocentowanie, którego żądasz, będzie zbyt duże, inwestorzy skorzystają z ofert innych pożyczkobiorców - twój kontrakt w takiej sytuacji nie będzie przynosić zysków. Stąd niezwykle istotne jest ustalenie oprocentowania kontraktu na poziomie konkurencyjnym z innymi ofertami na rynku.

Do orientacji w bieżącym stanie rynku kontraktów swap służy wykres stanu rynku. Pokazuje on ilość środków, jakiej potrzebują inwestorzy w danej chwili, oraz głębokość rynku swap w zależności od oprocentowania. Pozwala to zaobserwować jakie jest w danej chwili maksymalne oprocentowanie, które mogą zaakceptować inwestorzy pożyczający środki.

Proces rozliczania kontraktów jest całkowicie automatyczny i odbywa się co minutę. Kontrakty swap szeregowane są zgodnie z żądanym oprocentowaniem, począwszy od najniższego. Środki z tych kontraktów są alokowane do wypełnienia pozycji zajętych przez inwestorów na rynku z dźwignią, aż do całkowitego zaspokojenia tych środków. Kontrakty, które wykorzystano w tym procesie, przynoszą zysk, zaś te których oprocentowanie okazało się zbyt duże, nie przynoszą zysku.


RE: Inwestycja BTC . Gdzie? - Watoga - 11-02-2015 17:27

sitnicki odezwij sie na pw i opisz dokladniej coi jak ;-) polece z refa


RE: Inwestycja BTC . Gdzie? - sitnicki - 11-02-2015 17:34

(11-02-2015 17:27)Watoga napisał(a):  sitnicki odezwij sie na pw i opisz dokladniej coi jak ;-) polece z refa

Przekroczony limit prywatnych wiadomości Smile

Ale dopisałem info z FAQ


RE: Inwestycja BTC . Gdzie? - Watoga - 11-02-2015 19:55

hmm grubo wplacielem btc a tu min inwestycja to 0.1 gruuboo a ja mam polowe 0.005 WTF !
I w nic sie nie da zainwestować ;/


RE: Inwestycja BTC . Gdzie? - bartex89 - 11-02-2015 20:01

Polecam ourbeks. Dziennie 1.5%, i w kazdej chwili mozna wycofac caly depozyt.

Jestem od konca grudnia 2014 i z niespelna 100$ mam juz 1BTC i naliczenia 0,015 BTC dziennie + caly depozyt 1 BTC mozliwy do wyplaty

ourbeks