Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sklep z oryginalnymi butami Nike Air Max - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Sklep z oryginalnymi butami Nike Air Max (/Temat-Sklep-z-oryginalnymi-butami-Nike-Air-Max-108355)



Sklep z oryginalnymi butami Nike Air Max - mikolaj90 - 11-02-2015 15:44

Siemka.

Poszukuje sklepu z oryginalnymi butami nike air max nie robiącego problemów przy ewentualnej reklamacji; gwarancji. Istnieje coś takiego ? Może to być sklep internetowy oprócz run colors. Pozdro.


RE: Sklep z oryginalnymi butami Nike Air Max - MilanFan - 11-02-2015 15:49

Nike.com, żadnych problemów, 100% oryginalne buty. Big Grin


RE: Sklep z oryginalnymi butami Nike Air Max - mikolaj90 - 11-02-2015 16:45

Dlaczego na ich stronie jest mniej modeli air maxów niż ma to run colors ? A na run colors nie chcę zamawiać bo podobną nie przyjmuję reklamacji. Trochę dziwne, że oficjalny sklep a nie ma wszystkich modeli.


RE: Sklep z oryginalnymi butami Nike Air Max - elbowndg - 11-02-2015 16:47

Na nike.com masz tylko najnowsze modele. Na runcolors masz rowniez modele outletowe. Oto odpowiedz na Twoje pytanie


RE: Sklep z oryginalnymi butami Nike Air Max - ASTONEQ - 11-02-2015 16:51

Wszędzie w sklepach szukają możliwość żeby tylko nie przyjąć reklamacji Smile
Często też piszą, że uszkodzenie uległo na skutek złego użytkowania Big Grin

Jedyny sklep od dawna o którym słyszałem, że w tego typu butach uznał reklamację to 50style, ale tam nie ma wielkiego wyboru.

Od 25 grudnia poprzedniego roku zmieniło się prawo więc warto poczytać.


RE: Sklep z oryginalnymi butami Nike Air Max - mikolaj90 - 11-02-2015 17:03

Podobno warto wtedy iść do rzecznika praw konsumenta. Znajomy poszedł i dzięki temu sklep przyznał mu reklamację mimo, iż pierwszy raz mu odrzucili.

Mniej więcej prawo zmieniło się na korzyść konsumenta czy na niekorzyść ?


RE: Sklep z oryginalnymi butami Nike Air Max - ASTONEQ - 11-02-2015 17:08

Na korzyść Smile


RE: Sklep z oryginalnymi butami Nike Air Max - mikolaj90 - 11-02-2015 17:10

Tylko jeśli buty zakupiłem przed zmianą prawa to obowiązują mnie jeszcze zasady starego prawa tak ? ;p Jeśli zakupię po zmianie prawa to już obowiązuje mnie nowe prawo.


RE: Sklep z oryginalnymi butami Nike Air Max - Papa Smerf - 12-02-2015 16:27

Chmielna20.pl


RE: Sklep z oryginalnymi butami Nike Air Max - mikolaj90 - 12-02-2015 17:35

Zarówno nike.com jak i chmielna20 przyjmują bezproblemowo reklamacje i wymieniają obuwie bądź dają zwrot gotówki ?