Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
duża inwestycja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: duża inwestycja (/Temat-duza-inwestycja-108350)



duża inwestycja - weider91 - 11-02-2015 13:51

Witam Was serdecznie, z góry piszę, że nie mam doświadczenia w zarabianiu przez internet, inwestowaniu itd. Mam pytanie, a mianowicie w co można zainwestować taką większą sumkę np 100-150 tys? czy jest coś porządnego w co można wbić się bez ryzyka? zdaje sobie sprawę, że inwestowania bez ryzyka nie ma, ale może znacie jakieś pewniaczki żeby można było pomnożyć taką sumę ?? czy lepiej nie pakować takiej kasy w wirtualność??


RE: duża inwestycja - Watoga - 11-02-2015 14:00

Nie ma inwestycji bez ryzyka.
Serio masz taką kwote na inwestycje czy pytasz hipotetycznie?

Może warto zainteresować się planami w MTV czy też obrotem domenami? Mozesz tez pomyslec tez o opcjach binarnych jednak na tym trzeba sie znac :-P


RE: duża inwestycja - Krakersik - 11-02-2015 14:14

Idź w bukmacherkę Tongue


RE: duża inwestycja - PremAccHack - 11-02-2015 14:17

Poczytaj o Forexie ewentualnie opcjach biniarnych.


RE: duża inwestycja - weider91 - 11-02-2015 14:34

Właśnie wszędzie dobrze jest mieć choć trochę doświadczenia, bo zaczynać z taką kwotą z partyzanta, to trochę za dużo ryzyka, aczkolwiek wolałem się zapytać, jak to się mówi,że kto pyta, jest głupcem pięć minut,a kto nie pyta, pozostaje nim na całe życie. Powiedzmy mam taką kwotę.


RE: duża inwestycja - Scoobyx - 11-02-2015 14:40

Jak chcesz zacząć inwestować w opcje binarne, to po przeczytaniu masy poradników i wiadomości dotyczących OB, wpierw zacznij grać na demo przez jakiś czas, do póki nie zobaczysz szczegółów, sygnałów jakie pojawiają się na wykresach. Później możesz zaczynać na poważnie. I najlepiej dla początkującego jest grać niskimi stawkami typu 20$. Co do ryzyka, istnieje przy każdej inwestycji. Chcesz inwestycję bez ryzyka? To pozostaje ci jedynie marna lokata w banku z której będzie więcej problemów, niż zysku.


RE: duża inwestycja - Branzolek - 11-02-2015 14:46

Z taką kwotą zainwestował bym w działkę, jeśli bierzesz też pod uwagę takie inwestycję.
Co wtedy?
Wynajmujesz powierzchnię reklamową-moze kokosów nie ma aż taki ale za to możesz tą działkę komuś wynająć Smile
Jeśli będzie w dogodnym miejscu na pewno ktoś się znajdzie :>
A inwestycja w działke to pewna inwestycja bo nic nie tracisz, możesz tylko zyskać Smile
Tak bym osobiście zrobił 2
Co do opcji opcji binarnych, to nie na moje nerwy Big Grin
Ale gdybym miał się za to brać to na pewno bym dużo konsultował z osobami które w tym siedzą :>


RE: duża inwestycja - weider91 - 11-02-2015 16:52

Oczywiście, każda inwestycja wchodzi w grę jeśli mają być pieniądze z tego. Pieniądze leżą i się marnują, a mogłyby zarabiać na siebie bez większej ingerencji np działka, lub mieszkanie pod wynajem. Te opcje binarne interesujące są, choć nie ukrywam, że obawiałbym się trochę, bo w tym wypadku trzeba by było komuś w pewnym stopniu zaufać (współpraca), jakiejś osobie która się na tym zna i która się w to bawi jakiś czas, ale druga strona medalu jest taka, że ten ktoś obeznany mógłby wykorzystać moja niewiedzę i wyprowadzić w las razem z moimi pieniędzmi . . .


RE: duża inwestycja - Pan Inwestor - 11-02-2015 17:05

#weider91
Poczytaj o partnerstwie z Disign. Sam tam mam od paru miesięcy włożone trochę pieniędzy i daje to zysk w granicy 15-17% w około 3 miesiące.