Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zaniżone zarobki z adsense? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Zaniżone zarobki z adsense? (/Temat-Zanizone-zarobki-z-adsense-108343)



Zaniżone zarobki z adsense? - Adamo123 - 11-02-2015 11:05

witam, mam własną stronę i ruch podobny (jak nie większy) od konkurencji, lecz ostatnio wyciekły zarobki tej osoby z adsense, a było to 7 razy więcej niż u mnie przy około 500k odsłonach. pytanie czy coś robię nie tak czy tamta osoba po prostu zachęca ludzi do klikania w reklamy.


RE: Zaniżone zarobki z adsense? - lolekxp - 11-02-2015 15:40

Popatrz też na taką możliwość, jeśli ma ruch motywowany i w jakiś sposób sam zachęca userów w klikanie to prędzej czy później dostanie bana a Ty zostaniesz bez konkurencji, ewentualnie może on ma jakiś zagraniczny ruch jeszcze który ma większe stawki za kliknięcie ? badaj go dalej Smile


RE: Zaniżone zarobki z adsense? - patryk006 - 11-02-2015 16:11

Po 1. jest coś takiego jak heat mapa googla

[Obrazek: DMzIjS5.jpg?1]

Jak widać góra i lewa strona jest najlepszym miejscem na reklamę - co przekłada się również na wyniki.

Po drugie 500k wyświetleń na jednej stronie to nie to samo co 500k wyświetleń na drugiej.

Identyczna tematyka ? Identycznie czas ludzie spędzają na stronie ?
Wszystko ma znaczenie i nigdy nie sugeruj się innymi statystykami. Przepis na najlepsze położenie reklam na swojej stronie musisz odkryć sam, chociaż z grubsza tendencja jest zgodna z heatmapami Wink


RE: Zaniżone zarobki z adsense? - Styler - 11-02-2015 16:33

Statystyki nie są sobie równe, tym bardziej jeśli chodzi o tak często odwiedzane strony. Masz po prostu mniej wartościowy ruch i wsio Wink


RE: Zaniżone zarobki z adsense? - Adamo123 - 11-02-2015 17:00

Tematyka niemalże ta sama, a ja mam 95% osob z pl a oni 85%
Problem w tym że ja czerpie ruch w ten sam sposób jak tamta osoba


RE: Zaniżone zarobki z adsense? - Styler - 11-02-2015 17:18

10% może robić sporą różnicę, jeśli są to np. osoby z USA.