Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kopanie(coś typu cointellect) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+--- Wątek: Kopanie(coś typu cointellect) (/Temat-Kopanie-cos-typu-cointellect-108333)



Kopanie(coś typu cointellect) - Krzysztof97 - 11-02-2015 00:28

Witajcie!
Piszę, ponieważ szukam serwisu, w którym można kopać(coś typu cointellect), bo nie potrafię ni cholery ogarnąć kopania btc/ltc/dgc(próbowałem z wielu poradników, ale nic mi nie wychodzi, jeśli jest jakaś dobra duszyczka chcąca pomóc to proszę o pw Big Grin), cointellect niestety wymaga kontraktu(o czym kumpel mówiący mi o programie nie powiedział mi) i nie mogę z niego wypłacać.
Wiem, że kopanie teraz nie jest opłacalne, ale mój komp chodzi ciągle, gdy jestem w domu, a korzystam z niego przez 50% czasu(pomimo i5-4570 i r9 270X przez pierwsze 5-10minut po włączeniu muli, wina zasyfionego, słabego dysku raczej) i resztę mógłbym poświęcić na kopanie(uzbiera się na kwiaty dla dziewczyny w miesiąc xD).
Pozdrawiam Smile


RE: Kopanie(coś typu cointellect) - Lamojednorożec - 11-02-2015 00:50

Więcej wydasz na prąd, wyjdziesz na -


RE: Kopanie(coś typu cointellect) - Krzysztof97 - 11-02-2015 01:15

Wiem, ale tak jak pisałem komputer i tak wciąż chodzi(czasami jest muzyka/stream w tle, gdy robię lekcje, wtedy też bym mógł trochę pokopać). Znalazłem teraz program GUIMiner. Jest może coś takiego, ale do ltc/dgc?


RE: Kopanie(coś typu cointellect) - Lamojednorożec - 11-02-2015 09:46

Nie rozumiesz, gdy kopiesz, Twój komputer pracuje ciężej i pobiera więcej prądu + dłuższe kopanie doprowadzi Twoją maszynę do ruiny


RE: Kopanie(coś typu cointellect) - VoreCC - 11-02-2015 10:20

Dokładnie tak jak pisze kolega wyżej. Teraz nawet wielkie ośrodki stworzone do kopania są likwidowane bo przestały się opłacać.


RE: Kopanie(coś typu cointellect) - DHC_Liqudi - 14-02-2015 00:58

(11-02-2015 01:15)Krzysztof97 napisał(a):  Wiem, ale tak jak pisałem komputer i tak wciąż chodzi(czasami jest muzyka/stream w tle, gdy robię lekcje, wtedy też bym mógł trochę pokopać). Znalazłem teraz program GUIMiner. Jest może coś takiego, ale do ltc/dgc?

Dodatkowo nie opłaca się kopać na PC , no chyba że masz 4 x radeon 7990


RE: Kopanie(coś typu cointellect) - PremAccHack - 14-02-2015 01:06

Albo musisz miec taka maszynke: [Obrazek: cat323dl.jpg]
Ale tez na paliwo nie wyrobisz wiec daruj sobie Big Grin