Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Live Redemption Checker - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Boty, Makra, Autouzupełnienia (/Forum-Boty-Makra-Autouzupelnienia-83)
+----- Wątek: Live Redemption Checker (/Temat-Live-Redemption-Checker-10831)



Live Redemption Checker - Bandito821 - 24-07-2010 11:43

Witam kiedyś znalazłem to u was na forum
Live Redemption Checker
a dokładnie tu jest link do tego http://talkprizes.com/lockerz_tools/33840-live_redemption_checker_1_second_best_alerter_autofiller_prize_selector_free.htm​l

I tak sobie przeglądam i na ostanich stronach a dokladnie tu http://talkprizes.com/lockerz_tools/33840-live_redemption_checker_1_second_best_alerter_autofiller_prize_selector_free-109.html ludzie pokazują wygrane swoje lockerz z potwierdzeniami i temu kolesiowi co zrobił ten program dziekuja mu.
Pisaliscie kiedys ze to nie jest legalne a jednak.
Chyba poświęce jedno konto i sprobouje to wykorzystac na zblizajacym sie restocku
Smile


RE: Live Redemption Checker - Dominator - 24-07-2010 12:55

Było !


RE: Live Redemption Checker - misiek12m - 24-07-2010 14:54

kto napisał, że to nie jest legalne? Tzn boty, które wybierają nagrode nie są legalne, ale ruscy załatwiają wszystko w 2-3s. a niektórzy z nich dalej nie mają bana... a LRC jako sprawdzacz jest niewykrywalny Tongue


RE: Live Redemption Checker - Bandito821 - 24-07-2010 16:18

wystarczy zaplacic te 7 dolarów albo się złozyć albo cos i miec to Smile


RE: Live Redemption Checker - misiek12m - 24-07-2010 22:01

hmmm... z tym złożeniem to całkiem dobry pomysł Big Grin Tylko, że EnEsCe to świetny programista, a LRC musi być podpięty do internetu żeby działać i jestem prawie na 100% pewny, że tak się nie da Tongue


RE: Live Redemption Checker - Tech - 25-07-2010 10:51

Nie możecie się złożyć na program, bo i tak tylko jedna osoba będzie mogła z niego korzystać. Poza tym, jak na razie LRC nie działa jako autofill (źle wypełnia), nie mówiąc o tym, że teraz wszelkie uzupełniacze są zakazane i najprawdopodobniej dostaniecie za to cancella.

Sam checker też jest nielegalny, ale Lockerz nie może tego u was wykryć. Choć trochę dziwne może wydawać się wejście na restock w dokładnie tej samej sekundzie, kiedy się zaczął (6 zmysł Big Grin).


RE: Live Redemption Checker - misiek12m - 25-07-2010 15:44

no tak, ale przecież nie można też zbyt często odświeżać PTZPlace, a i tak wszyscy wchodzą na restocka w przeciągu pierwszych 10sekund Smile Dlatego myśle, że oni nie są aż tak głupi i wiedzą, że wszyscy używają toolbarów, LRC i innych powiadamiaczy nie? Big Grin To jest więcej niż oczywiste... I myśle, że nie zbanują kilku milionów użytkowników xD Ale to jest troche głupie: 15 sekund to zbyt długo, żeby wyłapać iMaca, a 3sekundy, to zbyt krótko i dostaniesz bana za boty... Więc ja się pytam, jak można tego iMaca zdobyć i nie dostać bana? xD Wychodzi, że wszystkie iMaci są zdobywane przez boty, później Lockerz daje im bana i żadnego iMaca wysyłać nie muszą Big Grin Bo zwykły człowiek, bez bota, nie jest w stanie zrobić tego wszystkiego tak szybko Tongue A nawet gdyby zrobił, to i tak będzie to zbyt podejrzane i dostanie bana xD Lockerz to jedna wielka zagadka Big Grin


RE: Live Redemption Checker - vexevir - 25-07-2010 17:00

Ja kupiłem konto premium i powiem że pomogło za pozno kompa właczylem ale gdy iinni mieli lagi to mi wchodzilo normalnie