Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestycja w... myjnię samochodową [samoobsługa] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Własna Firma (/Forum-Wlasna-Firma-447)
+--- Dział: Franczyza (/Forum-Franczyza-448)
+--- Wątek: Inwestycja w... myjnię samochodową [samoobsługa] (/Temat-Inwestycja-w-myjnie-samochodowa-samoobsluga-108305)

Strony: 1 2 3 4


RE: Inwestycja w... myjnię samochodową [samoobsługa] - MoveR28 - 12-03-2015 19:56

Przejdzie to raczej, mieszkam niedaleko Sierpca, takie miasteczko 18k+
I jest kilka takich myjni + kilka obsługowych i jakoś to idzie, także jeżeli nie ma w okolicy to się uda.


RE: Inwestycja w... myjnię samochodową [samoobsługa] - nitram - 12-03-2015 20:20

Trzymam kciuki, pochwal się jak zaczniesz działać, ewentualnie napisz jakie przeszkody napotkałeś i dlaczego rezygnujesz, ufam jednak że się nie poddasz tak łatwo.


RE: Inwestycja w... myjnię samochodową [samoobsługa] - szykiryki - 12-03-2015 20:29

Ewentualnie mozna się zastanowić nad myjnią ręczną, dotykową Smile.

Żeby umyć swoją 'wielką' furę, astrę III, muszę wydać co najmniej 12-15 zł, żeby dojść do programu wosku. Wiem, że są osoby, które są w stanie obmyć (bo przecież nie umyć Tongue) i za 5 zł, ale jednak porządne czyszczenie musi swoje trwać. Przyznam szczerze, że uzywam bezdotykówek zimą, żeby zmyć sól z autka.
Jestem zrażona do myjni automatycznych- raz szczotki porysowaly mi lakier.

Coraz częściej korzystam więc z miejsca (dokładając parę złotówek), w ktorym mili, przystojni Panowie pucują mi autko tak, że się swieci Smile. Mieszkam w Gdańsku i widzę, że myjnie typu Johny Washer (choć ja korzystam akurat z no-name'a) cieszą się bardzo dużą popularnościa- takie mycie jest jednak najlepszym rozwiązaniem dla lakieru (często dodają gratis odkurzanie itp).

Taka inwestycja pewnie wymagałaby mniejszej ilości kapitału (ale dochodzi zatrudnienie pracowników).

P.S. Żeby nie było, że jestem leniwa- latem myję auto samodzielnie (jak nie jestem w stanie namówić do tego swojego faceta), wijąc się rachitycznymi piersiami na masce ;]


RE: Inwestycja w... myjnię samochodową [samoobsługa] - pixel21 - 12-03-2015 21:05

No i na początek wiadome potrzebna reklama Wink