Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestycja w... myjnię samochodową [samoobsługa] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Własna Firma (/Forum-Wlasna-Firma-447)
+--- Dział: Franczyza (/Forum-Franczyza-448)
+--- Wątek: Inwestycja w... myjnię samochodową [samoobsługa] (/Temat-Inwestycja-w-myjnie-samochodowa-samoobsluga-108305)

Strony: 1 2 3 4


RE: Inwestycja w... myjnię samochodową [samoobsługa] - forumisko - 12-02-2015 20:29

Dodatkowo myslałem nad promocjami, np 5/8/10 mycie gratis.To już też był by plus i zachęta Smile

Dam na dniach znać czy coś z tego będzie, muszę przygotować plan przejść się do UP idt Wink


RE: Inwestycja w... myjnię samochodową [samoobsługa] - Branzolek - 12-02-2015 23:46

Ciekawy temat Smile Sam bym się za to wziął :>
Zezwolenia, odbiory, BHP, budowa,DG troche roboty ale myśle ze warto!~Huh


RE: Inwestycja w... myjnię samochodową [samoobsługa] - forumisko - 13-02-2015 13:41

(12-02-2015 23:46)Branzolek napisał(a):  Ciekawy temat Smile Sam bym się za to wziął :>
Zezwolenia, odbiory, BHP, budowa,DG troche roboty ale myśle ze warto!~Huh

Po pierwszym obeznaniu dowiedziałem się od znajomego który pracuje w UP, że mogę dostać max 50 tys, brakuje 150 Big Grin + wykostkowanie działki papierki itd czyli jakies 200K brakuje, wiec albo pozostaje darowac sobie albo francyza :/


RE: Inwestycja w... myjnię samochodową [samoobsługa] - fusek - 13-02-2015 14:07

Ale franczyzy bez kapitalu nie dostaniesz.. Chyba ze jako kapital trkatujesz swoj grunt


RE: Inwestycja w... myjnię samochodową [samoobsługa] - MaLiN - 16-02-2015 11:21

(13-02-2015 13:41)forumisko napisał(a):  Po pierwszym obeznaniu dowiedziałem się od znajomego który pracuje w UP, że mogę dostać max 50 tys, brakuje 150 Big Grin + wykostkowanie działki papierki itd czyli jakies 200K brakuje, wiec albo pozostaje darowac sobie albo francyza :/

Tylko pamiętaj o martwych godzinach/dniach gdzie nie będzie wcale klientów. Warto zrobić jakąś ankietę nawet wśród znajomych osób, czy by z tego typu myjni chcieli korzystać Smile


RE: Inwestycja w... myjnię samochodową [samoobsługa] - forumisko - 16-02-2015 12:25

(16-02-2015 11:21)MLN napisał(a):  
(13-02-2015 13:41)forumisko napisał(a):  Po pierwszym obeznaniu dowiedziałem się od znajomego który pracuje w UP, że mogę dostać max 50 tys, brakuje 150 Big Grin + wykostkowanie działki papierki itd czyli jakies 200K brakuje, wiec albo pozostaje darowac sobie albo francyza :/

Tylko pamiętaj o martwych godzinach/dniach gdzie nie będzie wcale klientów. Warto zrobić jakąś ankietę nawet wśród znajomych osób, czy by z tego typu myjni chcieli korzystać Smile

Właśnie nad ankietą myślałem :)Chociaż już słyszałem od wielu osób że myjka by się przydała.
Zobaczymy co z tego wyjdzie, póki co zagłębiam się w temat.


RE: Inwestycja w... myjnię samochodową [samoobsługa] - czarnykarol - 27-02-2015 09:46

U mnie jest taka myjka ale od intermarche. ludzie raczej myją cały czas, a przed świętami to już wgl masakra. Z tym że zimą, podobno, leją ciepłą wodę z wiadomych względów.

Dobrym chyba pomysłem jest inwestycja w myjnie,ale obsługową. Typu mycie, sprzątania, pranie tapicerki, woskowanie i polerka. Jest na tym pieniądz i to niemały. A i koszta chyba mniejsze na początek, tak mi się wydaje.
U mnie w mieście ok 25 tys są ze 3 takie myjnie plus 2 samoobsługowe i chyba 1 szczotki.
Sam pracuje na jednej z nich i powiem Ci szczerze, że z ruchem jest różnie. Zimą, wiadomo- niemal przestój, latem czasami można sie posrać od roboty. Jakbyś chciał więcej szczegółów zapraszam na pv Wink


RE: Inwestycja w... myjnię samochodową [samoobsługa] - master4 - 01-03-2015 15:40

a może ankieta na jakimś portalu miejskim? tylko gdy będziesz miał kasę żeby nikt Cię nie uprzedził

Dodatkowo jeśli ta działka jest prz głównej drodze, nie myślałeś o billboardzie i sprzedaży reklam, ewentualnie z jakąś agencją reklamy umowę podpisać ?


RE: Inwestycja w... myjnię samochodową [samoobsługa] - MaLiN - 02-03-2015 13:16

A po co ankieta na portalu miejskim? Wystarczy poznać opinie znajomych, sąsiadów.


RE: Inwestycja w... myjnię samochodową [samoobsługa] - 123damian123 - 12-03-2015 08:34

myjka w mieście ma obłożenie bo ludzie nie mają gdzie myć. w małych miejscowościach gdzie ludzie mają swoje ogródki/działki większość myje u siebie na podwórku więc tu opłacalność mała.

te 100tys zł to raczej za mało. Trzeba spełnić dość rygorystyczne przepisy odnośnie ochrony środowiska (używa się chemii).

Źródło finansowania - spróbuj leasing.