Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Współpraca - szukam grafika - cupsell.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Współpraca - szukam grafika - cupsell.pl (/Temat-Wspolpraca-szukam-grafika-cupsell-pl-108300)



Współpraca - szukam grafika - cupsell.pl - szpara - 10-02-2015 18:11

Witam, na wstępie się przywitam, mam na imię Arek, mam 21 lat i poszukuję grafika do współpracy na cupsell.pl
Szukam w miarę ogarniętej osoby, która będzie robić projekty na koszulki bluzy etc, ja daję pomysł, mówię jak mniej więcej to ma wyglądać lub razem jakoś ustalamy to, ty wykonujesz projekt a ja promuje ogólnie sklep. Wiadomo bez promocji sklepu nic się nie sprzeda, a no i jak badziewne grafiki to też nikt nic nie kupi Smile
Zyskami dzielimi się 50/50.
Jeśli jesteś zainteresowany, napisz pw + jakieś twoje przykładowe pracę.
Od razu mówię, że tematyka to motoryzacja, znam się na tym bardzo dobrze, wiem co może się sprzedawać, wiem gdzie to promować lecz nie jestem wybitnym grafikiem Smile
Z osobą z którą nawiążę współprace chciałbym się komunikować przez skype/ts dzięki czemu lepiej możemy się poznać i ustalać różne szczegóły.

Pozdrawiam i czekam na PW Smile


Współpraca - szukam grafika - cupsell.pl - Klin - 28-05-2015 16:11

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.