Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Media buying - strony z ktorych kupowac? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Media buying - strony z ktorych kupowac? (/Temat-Media-buying-strony-z-ktorych-kupowac-108291)



Media buying - strony z ktorych kupowac? - exxthc - 10-02-2015 15:41

Siemka!
Zainteresowalem sie media buyingiem, przeczytalem juz kilka poradnikow dodatkowo z wiedza ktora juz posiadam postanowilem sprobowac Big Grin Nie moglem tylko znalezc jakies pewnej stronki na ktorej mozna wykupic miejsca na bannerki. Znaczy jest tego pelno ale chodzi mi o cos przetestowanego przez uzytkownika z forum. Gdzies mi smignela stronka 7search.com tylko nie kumam do konca jak wyglada takie kupowanie tam powierzchni reklamowej. Moglby mi ktos tak w skrocie powiedziec jak to sie prezentuje? Big Grin Oczywiscie posypie reputami


RE: Media buying - strony z ktorych kupowac? - full2000 - 08-03-2015 15:56

Dołączam się do pytaniaIdea


RE: Media buying - strony z ktorych kupowac? - Dennisek78 - 08-03-2015 16:09

Mediabuying jest dla BARDZO zaawansowanych earnerów, tutaj umiejętności graficzne to podstawa, bo ty sam musisz utworzyć coś, co przykuje uwagę ludzi, coś w co ludzie klikną, wątpię, że grafik zrozumie twoje intencje Sad