Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nagrody o wartości 50000 zł od STS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Nagrody o wartości 50000 zł od STS (/Temat-Nagrody-o-wartosci-50000-zl-od-STS-108286)



Nagrody o wartości 50000 zł od STS - mucios - 10-02-2015 14:15

Witam,

Dziś chcę Wam przedstawić konkurs od polskiego bukmachera jakim jest STS. Kiedyś sam wygrałem od nich 3000 złotych przy okazji darmowego konkursu z okazji IO w Londynie Smile Teraz dla odmiany do wygrania za 1 miejsce jest 5000 złotych oraz masa innych dodatkowych klasyfikacji.

Nagrody poniżej:

[Obrazek: u1felivos8xl.jpg]

Zachęcam do dołączenia do ligi prywatnej naszego forum:

Kod dostępu: 908440365

Dla najlepszego zespołu z naszego forum ufundowałem nagrodę w wysokości 50 złotych na PP/Skrill/Konto bankowe. Za darmo można utworzyć 5 zespołów i to polecam zrobić - większa szansa na wygraną Smile Piszcie nazwy zespołów w tym temacie Smile

Regulamin i zasady konkursu znajdziecie pod tym linkiem: https://www.sts.pl/pl/sts-ekstraklasa/

Konkurs polega na założeniu własnej drużyny złożonej z zawodników ekstraklasy. Zawodnicy Ci zdobywają punkty grając w meczach ligowych Smile Można założyć maksymalnie 5 zespołów na 1 adres mail.

Życzę powodzenia Smile



RE: Nagrody o wartości 50000 zł od STS - Styler - 10-02-2015 14:18

"grając w meczach ligowych"?

EDIT.
Chyba już czaje. Wybieramy sobie zawodników, po czym każdy z nich zdobywa dla nas punkty grając w realu?


RE: Nagrody o wartości 50000 zł od STS - mucios - 10-02-2015 14:21

Hmm może źle się wyraziłem. Tworzysz zespół z zawodników z polskiej Ekstraklasy i oni występując w prawdziwych meczach ligowych zdobywają punkty (za czyste konto, strzeloną bramkę itd).