Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z weryfikacją konta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Problem z weryfikacją konta (/Temat-Problem-z-weryfikacja-konta-108278)



Problem z weryfikacją konta - studziak - 10-02-2015 12:24

Niedawno założyłem konto internetowe w T-mobile. Otóż chcąc zweryfikować konto paypal z tym kontem, wypełniłem ich formularz, ale nie dochodzą na moje konto 2 małe depozyty potwierdzające rzetelność. Czy ktoś z Was miał podobny problem? Maila pisałem, aczkolwiek dostałem automatyczną wiadomość zwrotną po 5 minutach, która była po prostu przepisaniem FAQ.


RE: Problem z weryfikacją konta - jemserek - 11-02-2015 00:58

Ile czekasz? Mi właśnie z synca dochodziły te małe przelewy jakieś 3/4dni.


RE: Problem z weryfikacją konta - studziak - 11-02-2015 12:18

Problem rozwiązany, po prostu przelewy szły aż 4 dni, gdzie maksymalny czas według nich to 3 dni.

Powstał jednak inny problem. Po weryfikacji moje konto jest nadal limited. Wiecie dlaczego?


RE: Problem z weryfikacją konta - uzyszkodnik - 06-03-2015 20:25

jak się skończyła sytuacja - udało się wypłacić kasę/usunąć limited? smutny


RE: Problem z weryfikacją konta - studziak - 22-03-2015 18:55

Całkowicie zaniedbałem ten temat. Z kontem wszystko ok do tej pory. Po prostu dostałem maila, że występowało jakieś opóźnienie i wszystko trwało po prostu kilka dni zamiast kilku godzin.