Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pierwsza w życiu strona. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: Pierwsza w życiu strona. (/Temat-Pierwsza-w-zyciu-strona-108273)

Strony: 1 2


Pierwsza w życiu strona. - Max998 - 10-02-2015 11:36

Witajcie.

Uzbierałem właśnie środki (opłaty) na swoją pierwszą w życiu prawdziwą stronę a nie bloga. Wcześniej widziałem, że kilka osób poleca ovh.pl - tam też wybrałem domenę (nazwa strony).com za 35zł. rocznie. Teraz mam do Was pytanie, który z niżej podanych hostingów wybrać by najlepiej sprawdzał się pod stronę z crackami, hackami itp. - upload FireCash.

http://www.ovh.pl/hosting/


RE: Pierwsza w życiu strona. - Max998 - 10-02-2015 12:38

Mam mały problem, podczas zakupu domeny i hostingu wychodzi mi do zapłaty niemal 300zł..
Czy na ovh.pl nie da się kupić hostingu tak by płacić raz w miesiącu?

Wydaje mi się, że wszystko się skumulowało do płacenia raz w roku.. Sądziłem, że za hosting mógłbym płacić raz w miesiącu to 20zł. a tak to jest bez sensu bo nie mam tyle środków.. :/


RE: Pierwsza w życiu strona. - nafri - 10-02-2015 13:03

Hej, a dlaczego hosting w OVH?
Są tutaj na forum użytkownicy, którzy oferują po zdecydowanie niższej cenie PLN np. w biznesie-hosting czy też mintshost...
Napisz jakie parametry serwera potrzebujesz?


RE: Pierwsza w życiu strona. - Max998 - 10-02-2015 13:09

Domena już kupiona, teraz tylko hosting.

Z tym, że ja kompletnie się na tym nie znam..
Do tego nie wiem czy płaci się takie sumy zawsze raz w roku czy można mniej np. te 20zł. miesięcznie.

Jestem w temacie hostingów kompletnie zielony.


RE: Pierwsza w życiu strona. - nafri - 10-02-2015 13:16

A jaki ruch na stronie przewidujesz, to będzie Wordpress?


RE: Pierwsza w życiu strona. - Max998 - 10-02-2015 13:39

Ponad 1000 UU.
Tak prawdopodobnie WP.


RE: Pierwsza w życiu strona. - nafri - 10-02-2015 14:09

Jeżeli chcesz przeznaczyć ok. 20 PLN/m-c to możesz już mieć VPS. Ja jednak sugerowalbym zacząć od jakiegoś hostingu współdzielonego a jak okaże się nie wystarczający zmienić na coś innego.
Jak potrzebujesz pomocy pisz na PW.


RE: Pierwsza w życiu strona. - linoskoczek - 10-02-2015 16:57

Cytat:który z niżej podanych hostingów wybrać by najlepiej sprawdzał się pod stronę z crackami, hackami itp. - upload FireCash
I podałeś tylko jeden hosting? Jerk2

Na Twoim miejscu brałbym UnixStorm.org, pakiet Biznes-1. 12.30zł miesięcznie z rabatem 20% (kod: 7510-4639-1830-3436-7451), to dokładnie 9,84. Spójrz u siebie na statystyki transferu - jeśli będziesz miał więcej niż 80GB przy 1k UU, to musisz ogarnąć stronę i znajdującą się na niej treść. Przeanalizuj zawartość strony przez: http://tools.pingdom.com
Nie pakuj się w OVH - jesteś nowicjuszem i potrzebujesz pomocy technicznej.
Możesz jeszcze rozejrzeć się w ofercie dla klientów indywidualnych w Biznes-Host. Celuj w pakiet STANDARD. Rabaty na serwery w BH też się znajdą.


RE: Pierwsza w życiu strona. - Max998 - 11-02-2015 13:03

No ale samą domenę chyba mogę tam kupić? Smile

Znalazłem coś takiego, warto w to wejść/kupić? Smile

https://www.az.pl/


RE: Pierwsza w życiu strona. - linoskoczek - 11-02-2015 19:13

(11-02-2015 13:03)Max998 napisał(a):  No ale samą domenę chyba mogę tam kupić? Smile

Tak, domenę opłaca się kupić w OVH, bo jest tanio Smile

(11-02-2015 13:03)Max998 napisał(a):  Znalazłem coś takiego, warto w to wejść/kupić? Smile

Nie. Przereklamowana masówka z za dużymi cenami co do parametrów, a w szczególności przy przedłużeniach (bo często dają np. 90% mniej na 1 rok).