Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Stany Zjednoczone - Najpopularniejsze stronki? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Social Media (/Forum-Social-Media-356)
+--- Wątek: Stany Zjednoczone - Najpopularniejsze stronki? (/Temat-Stany-Zjednoczone-Najpopularniejsze-stronki-108263)



Stany Zjednoczone - Najpopularniejsze stronki? - WuJeKuBa - 10-02-2015 00:35

Cześć! Szukam Najpopularniejszych stronek Stanów Zjednoczonych do spamu żeby najlepiej siedzieli na nich głównie mężczyźni, pomożecie coś? Big Grin


RE: Stany Zjednoczone - Najpopularniejsze stronki? - joefdgod - 10-02-2015 00:40

facebook Tongue


RE: Stany Zjednoczone - Najpopularniejsze stronki? - WuJeKuBa - 10-02-2015 00:43

Okey facebook, tylko jeśli chodzi o grupy na facebook'u Stanów Zjednoczonych, to wpisuje USA lub United States i mi mało ich wyświetla :/ I jak je można wyszukiwać bez tych fraz?


RE: Stany Zjednoczone - Najpopularniejsze stronki? - bec2 - 10-02-2015 00:48

te same wyrazy co w polskich tylko po angielsku, kupie, sprzedam ->buy, sell warszawa, krakow -> washington, chicago Lol no rusz glowa troche..


RE: Stany Zjednoczone - Najpopularniejsze stronki? - WuJeKuBa - 10-02-2015 00:52

Dzięki bec Big Grin


RE: Stany Zjednoczone - Najpopularniejsze stronki? - WuJeKuBa - 10-02-2015 13:02

A znacie jeszcze jakieś inne popularne stronki do spamu oprócz facebook'a w Stanach Zjednoczonych? Byłbym wdzięczny! Big Grin


RE: Stany Zjednoczone - Najpopularniejsze stronki? - joefdgod - 10-02-2015 13:06

twitter Big Grin


RE: Stany Zjednoczone - Najpopularniejsze stronki? - WuJeKuBa - 10-02-2015 15:11

OK twitter, tylko że niestety na twiterze w ogóle nie siedziałem i nie wiem co i jak i czy mógłbyś mi to jakoś "rozszerzyć" tzw. "Jak?" Wiem, że można spamować pod postami, do ludzi, robić wszystko, aby ludzie mnie obserwowali i wtedy spamować na swoim profilu. OK! Tylko skąd brać ludzi, posty itd. z USA?? :/


RE: Stany Zjednoczone - Najpopularniejsze stronki? - joefdgod - 10-02-2015 20:18

W strefie widziałem poradnik jak zdobywać obserwujących poszukaj