Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Koniec promocji 5x oglądania filmików - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Koniec promocji 5x oglądania filmików (/Temat-Koniec-promocji-5x-ogladania-filmikow-10825)



Koniec promocji 5x oglądania filmików - Tech - 24-07-2010 10:06

[Obrazek: tripleptzback.jpg]

Dzisiaj rano, niespodziewanie Lockerz zdjęło promocję, dzięki której każdy filmik mogliśmy oglądać do 5 razy, będąc przy tym zawsze nagradzani w PTZ. Promocja miała trwać cały miesiąc, a trwała tylko 2 tygodnie. Nie wiadomo dlaczego tak się stało, ale można się domyślać. Możliwe, że to jakiś błąd (nie liczyłbym na to), lub Lockerz nie było po prostu zadowolone z wyników promocji – zapewne wszyscy oglądali tylko krótkie filmiki i to głównie dailies, a dłuższych niż 2min nawet nikt nie ruszał

Tak, czy inaczej, promocja potrójnych punktów (3x) trwa dalej i zakończy się już pod koniec tego weekendu. Tak, więc jeśli chcecie zarobić kilka dodatkowych punktów to musicie się spieszyć, gdyż nie zostało już zbyt wiele czasu.

Przypominam, że podczas trwania promocji 3x PTZ za każdy filmik zwykły użytkownik dostaje 6 PTZ, a Z-Listetrzy aż 12 PTZ.


RE: Koniec promocji 5x oglądania filmików - kreatywny - 24-07-2010 10:14

ja osobiście wolę 3x PTZ niż 5x filmik więc mi pasi Big Grin


RE: Koniec promocji 5x oglądania filmików - Tech - 24-07-2010 21:51

Ja tam wolałem jak były włączone obie promocje Tongue Ale nie ma co, nawet bez oglądania filmików 5 razy, mam ich tyle do nadrobienia, że nie wiem czy kiedykolwiek je wszystkie obejrzę.

Zresztą co miałem zarobić to już zarobiłem na dailiesach ^^


RE: Koniec promocji 5x oglądania filmików - MaaThe - 24-07-2010 22:44

ja również mam spore zaległości w filmikach


RE: Koniec promocji 5x oglądania filmików - Zythus - 25-07-2010 08:54

Komu się chce siedzieć i tracić czas na oglądanie 1600 filmików? A do tego x5?
Chyba jakiś no-life. Myślą, że nie mamy nic innego do roboty w wakacje.
Niech się zajmą nagrodami, a nie, próbują zatrzymać userów dając za wszystko 3x. I 3 restocki dla USA -.-


RE: Koniec promocji 5x oglądania filmików - Admin - 25-07-2010 11:53

(24-07-2010 10:14)kreatywny napisał(a):  ja osobiście wolę 3x PTZ niż 5x filmik więc mi pasi Big Grin

jak kazdy - nikt nie ogladal ich filmikow od kiedy wprowadzili nowy system, znacznie spadly im statystyki wiec byli zmuszeni wrocic do starej wersji =]