Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
AdFLY - Reffback. Darmowy Zarobek od 0,20$ do 5$ +!!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: AdFLY - Reffback. Darmowy Zarobek od 0,20$ do 5$ +!!! (/Temat-AdFLY-Reffback-Darmowy-Zarobek-od-0-20-do-5-108242)



AdFLY - Reffback. Darmowy Zarobek od 0,20$ do 5$ +!!! - Pussika22 - 09-02-2015 18:38

!Witam!

Oferuję reffback osobom, które zarejestrują się z mojego linku polecającego w serwisie AdFly.

Refflink:http://adf.ly/?id=8696747

Na jakiej zasadzie się to odbywa? Osoba, która zarejestruje się z mojego reflinka, ma możliwość zwrotu od 0,20$ do 5$+.
W tym serwisie zarabiamy poprzez tworzenie trafficu na naszych linkach skróconych przez AdFly.
Zwracam pieniądze przez PayPal już od 0,20$!
Gdy już założysz konto, będziesz mógł skracać linki i zacząć zarabiać.
Gdy uzbierasz już pierwszego 1$, ja wyślę ci za darmo 0,20$! Huh
lub
Gdy uzbierasz już swoje pierwsze 5$, ja wyślę ci za darmo 1$! Huh
I tak dalej...
A to naprawdę nie jest trudne. Zarabianie z AdFly jest bardzo korzystne, i można naprawdę szybko zarobić!
Mogę również udzielić pomocy i dać wskazówki na GG osobom, które zrobiły reff Smile.
Możemy również się umówić, na zwrot wyższych kwot pieniędzy, ale to już na PW/GG Smile.

GG:19499299
Proszę również podawać w postach poniżej login, datę oraz godzinę rejestracji.



Zapraszam! Big Grin



RE: AdFLY - Reffback. Darmowy Zarobek od 0,20$ do 5$ +!!! - luk2255 - 15-02-2015 11:27

Już się rejstruję i liczę na szybki zwrot uzbieranej gotówki Smile


AdFLY - Reffback. Darmowy Zarobek od 0,20$ do 5$ +!!! - surfer0700 - 03-04-2015 12:38

Moderator uznał temat za PRZEDAWNIONY i przenosi go do Archiwum.