Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Ninja Blaster - poradnik użytkowania (bot FB) - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Ninja Blaster - poradnik użytkowania (bot FB) (/Temat-Ninja-Blaster-poradnik-uzytkowania-bot-FB-108203)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Ninja Blaster - poradnik użytkowania (bot FB) - raluh - 07-06-2015 17:36

Można zrobić tak, aby NB dodawał na fanpage posty wraz ze zdjęciami, ale losowal tekst? Smile Jeżeli tak to prosze o jakąś podpowiedź Smile


RE: Ninja Blaster - poradnik użytkowania (bot FB) - rekki - 07-06-2015 18:22

Opcja SPINTAX, pisałem o tym w poradniku.


RE: Ninja Blaster - poradnik użytkowania (bot FB) - Pink134lol - 07-06-2015 21:43

@[raluh] Czytaj uważnie pierwszy post w temacie, zamiast zadasz pytanie.


RE: Ninja Blaster - poradnik użytkowania (bot FB) - MastaBlasta - 10-06-2015 23:27

witam, odnosnie programu ninja blaster i podobnych do postowania, wiecie o co chodzi jesli mi czesc postów dają jako filed? co moze byc przyczyną, posty nie są publikowane, nie wszyskie ale jednak sa, o co moze chodzi?

jakie mogą byc mankamenty programu?
a moze to facebook zastosowuje jakies reguly ktore uniemozliwiaja dobre dzialanie powyzszych typow programow jak to jest>?


RE: Ninja Blaster - poradnik użytkowania (bot FB) - szyweg - 10-06-2015 23:36

@up fail masz wtedy kiedy grupa ma ograniczenia typu, że każdy post musi być akceptowany przed administratora.


RE: Ninja Blaster - poradnik użytkowania (bot FB) - MastaBlasta - 10-06-2015 23:46

sprawdzilem i nie masz racji. problem tkwi w czyms innym


RE: Ninja Blaster - poradnik użytkowania (bot FB) - szyweg - 10-06-2015 23:54

@up problem pojawiał się też wtedy gdy grupa nie miała typowo "dodaj post" a "co sprzedajesz" gdy robimy to ręcznie musimy kliknąć w "nowa dyskusja" czy jakoś tak.


RE: Ninja Blaster - poradnik użytkowania (bot FB) - MastaBlasta - 11-06-2015 10:00

tez to sprawdzilem, nie dziala tez nawet jak od razu mozna pisac, czli to nie o to chodzi...


RE: Ninja Blaster - poradnik użytkowania (bot FB) - Poldek - 11-06-2015 10:04

(11-06-2015 10:00)MastaBlasta napisał(a):  tez to sprawdzilem, nie dziala tez nawet jak od razu mozna pisac, czli to nie o to chodzi...

Mam to samo a na koncie 20 grup z poczatkowych postow nawet zalaczniki zostaja usuniete....


RE: Ninja Blaster - poradnik użytkowania (bot FB) - Arko21 - 26-06-2015 14:05

Mam problem tego typu , ze jak juz dam zdj i opis do niego i sie wszystko ładuje na koniec wyskakuje:
Failde: Upłynął limit operacji.

Ktoś wie jak to ogarnąć? Smile
jaki limit ustawić czy coś?

Dodam, ze chce udst to na swoim fp Smile