Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Ninja Blaster - poradnik użytkowania (bot FB) - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Ninja Blaster - poradnik użytkowania (bot FB) (/Temat-Ninja-Blaster-poradnik-uzytkowania-bot-FB-108203)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Ninja Blaster - poradnik użytkowania (bot FB) - MickeyHuntr - 29-01-2016 22:45

Chyba zmieniłem zdanie co do tego, że facebook nie ma szans Big Grin


RE: Ninja Blaster - poradnik użytkowania (bot FB) - DenzMonsta - 31-03-2016 18:27

Można tym programem dodać swoje konta do grup z konta matki?


RE: Ninja Blaster - poradnik użytkowania (bot FB) - kaczor89 - 31-03-2016 18:29

(31-03-2016 18:27)DenzMonsta napisał(a):  Można tym programem dodać swoje konta do grup z konta matki?
Niestety NB nie posiada takiej opcji. Jak chcesz dodawać konta do grup polecam Group Inviter od Techbyte.

Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka


RE: Ninja Blaster - poradnik użytkowania (bot FB) - rekki - 03-04-2016 22:28

(31-03-2016 18:29)kaczor89 napisał(a):  
(31-03-2016 18:27)DenzMonsta napisał(a):  Można tym programem dodać swoje konta do grup z konta matki?
Niestety NB nie posiada takiej opcji. Jak chcesz dodawać konta do grup polecam Group Inviter od Techbyte.

Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka

Również polecam.


RE: Ninja Blaster - poradnik użytkowania (bot FB) - kaczor89 - 04-06-2016 11:37

Witam!

Postanowiłem odkopać nieco temat, ponieważ nie jestem w stanie samodzielnie rozwiązać problemu, jaki napotykam przy korzystaniu z funkcji group poster. Przy każdorazowej próbie postowania moje konta (nawet stażowe) dostają bana na okres 7 dni po wysłaniu zaledwie 11 postów. Sprawdzałem działanie programu przy korzystaniu z internetu mobilnego T-mobile, jak też i aero i za każdym razem sytuacja się powtarza. Nie pomaga również zwiększenie odstępu czasowego między wysłanymi kolejnymi postami. Czy ktoś z was spotkał się z podobnym problemem i byłby w stanie pomóc w jakikolwiek sposób? Wszelkie sugestie mile widziane. Smile


RE: Ninja Blaster - poradnik użytkowania (bot FB) - adik7276 - 14-07-2016 10:57

Widzę że program nie jest tak dobry jak sie wydawało. Początkowo w fazie beta wszystko śmigało jak należy,2 dni po wykupieniu licencji ciągle wyskakuje Failed updating to group. Puszczasz na pare godzin spamowanie grup a sie okazuje po paru godzinach że żaden post nie został wrzucony. Czy to link poster czy photo poster to nic nie wrzuca.


RE: Ninja Blaster - poradnik użytkowania (bot FB) - kaczor89 - 14-07-2016 17:49

(14-07-2016 10:57)adik7276 napisał(a):  Widzę że program nie jest tak dobry jak sie wydawało. Początkowo w fazie beta wszystko śmigało jak należy,2 dni po wykupieniu licencji ciągle wyskakuje Failed updating to group. Puszczasz na pare godzin spamowanie grup a sie okazuje po paru godzinach że żaden post nie został wrzucony. Czy to link poster czy photo poster to nic nie wrzuca.

Jak Ci program Ci nie postuje to zaloguj się przez przeglądarkę i ręcznie spróbuj wstawić posta wtedy będziesz wiedział w czym problem. Przyczyny mogą być różne - ban na konto, zablokowany link itd.


RE: Ninja Blaster - poradnik użytkowania (bot FB) - xeggie - 15-07-2016 20:50

dzia za opisanie. ^^


RE: Ninja Blaster - poradnik użytkowania (bot FB) - pablo12 - 29-07-2016 10:18

+ poleciał za poradnik, program to kombajn,ale łatwo na nim bana wyłapać,ja tam wole OnlineREILeadFinder Smile
mniejsze ryzyko blokady konta przy również wielkich możliwościach


RE: Ninja Blaster - poradnik użytkowania (bot FB) - k4rol - 02-02-2017 09:04

Jak się skończył trial to jakś aktywator jest ?