Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
3 Bisiness Limited - bardzo dobry HYIP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: 3 Bisiness Limited - bardzo dobry HYIP (/Temat-3-Bisiness-Limited-bardzo-dobry-HYIP-108192)



3 Bisiness Limited - bardzo dobry HYIP - MrFeiLong - 08-02-2015 23:38

Witam !! Nie znalazłem tematu o serwisie jaki mam zamiar polecić więc zakładam nowy. Dziwi mnie też, że nikt go nie reklamuje jako, że jest to jeden z najlepszych tego typu serwisów na świecie Smile

Chodzi mi mianowicie o tą stronkę: TU Smile

Cały czas pieniądze są wypłacane na co dowód możecie znaleźć np. TU

Strona ma też wysokie notowania w różnych rankingach ale tego nie będę już opisywać, bo zaśmiecę temat Wink

Może najniższa opcja inwestycji nie jest powalająca ze względu na czas i oprocentowanie ale warto zastanowić się (o ile ktoś oczywiście chce zainwestować) nad większym wkładem.

Ogromnym plusem tej platformy jest to, że wypłaty są natychmiastowe (sam potwierdzam). Najlepiej byłoby inwestować poprzez Perfect Money lub Bitcoina. Jeśli ktoś chce mogę wytłumaczyć jak to zrobić krok po kroku, proszę tylko o PW Smile

Jeśli natomiast ktoś będzie zainteresowany podobnymi stronami tego typu to także czekam na wiadomość Smile


RE: 3 Bisiness Limited - bardzo dobry HYIP - patulsky1337 - 10-02-2015 13:04

Widać, że pierwszy post...

Czy zaznaczając pole "Przeczytałem regulamin i go akceptuje" przy rejestracji nie skłamałeś? Bo wychodzi na to, że tak...

1. Ukryty reflink.
2. Brak czystego linku.
3. Za mało postów na link polecający.


RE: 3 Bisiness Limited - bardzo dobry HYIP - MrFeiLong - 10-02-2015 15:05

(10-02-2015 13:04)patulsky1337 napisał(a):  Widać, że pierwszy post...

Czy zaznaczając pole "Przeczytałem regulamin i go akceptuje" przy rejestracji nie skłamałeś? Bo wychodzi na to, że tak...

1. Ukryty reflink.
2. Brak czystego linku.
3. Za mało postów na link polecający.

Widać, że już tu pisałeś, bo szopki odstawiasz Chłopie i od liczby postów (ciągle małej) już trochę się przewraca.

Nie przeczytałem dokładnie regulaminu to fakt, mój błąd. Nie wiedziałem jednak, że jest to przestępstwem na tym forum, że ktoś daje reflinka. Kolejnym razem dam czysty reflink bez ukrywania, żaden problem (z jednej strony człowiek chciał by post jakoś wyglądał, miał ręce i nogi, a nie na odpier*ol ale co tam, lepiej nawalić kupę wszystkiego w poście na życzenie Smile )

A co do ostatniego, że za mało postów na link polecający (zacznę wyliczać tak jak Ty, no bo przecież tak musi być):

1). Każdy kiedyś zaczyna.
2). Spodobało mi się to forum więc pomyślałem, że może komuś pomoże ten link, bo to naprawdę najlepszy HYIP jaki spotkałem (zarobek z reflinka jest minimalny. W razie zainteresowania tematem podałbym kilka kolejnych bardzo fajnych stron ale nie będę tego robić, bo znów ktoś zacznie narzekać).
3). Według mnie sam masz bardzo mało postów jak na to forum.

Poza tym to przecież forum gdzie rozmawia się na temat zarobków, poważnie chciałem zaproponować coś. Ale jak to w Polsce: zawsze znajdzie się ktoś komu nie pasuje.

Temat do zamknięcia.


RE: 3 Bisiness Limited - bardzo dobry HYIP - sirkawon - 10-02-2015 15:24

Nie przejmuj się. Dałeś info o dobrym HYIP. Ode mnie reput leci Wink
PS: Rejestrowałem się z refa i żaden mod nie powinien się do tego przyczepić, a Ty edytuj pierwszy post dodając też czysty link i będzie git Big Grin


RE: 3 Bisiness Limited - bardzo dobry HYIP - TeYroXOfficial - 10-02-2015 15:29

@[Coristo]
tak jak patulsky mowi. Brak postow na refa + swiezak.


3 Bisiness Limited - bardzo dobry HYIP - Coristo - 10-02-2015 15:30

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.